Закладки

FTW

Альтернативні назви: FTWars

Онлайн гра FTW & ndash; браузерная безкоштовна MMORPG, що охоплює три ігрові стилю: PvP (& laquo; гравець & amp; гравець & raquo;), PvE (& laquo; гравець & amp; навколишнє середовище & raquo;) і RvR (& laquo; царство & amp; царство & raquo;). Щоб випробувати себе в цій досить-таки юморной іграшці, необхідна наявність:

1) ПК з операційною системою, не нижче XP (service pack 2) / 2000 (service pack 4) / ME;

2) останньої версії браузера Mozilla Firefox.

Для початку гри вам треба пройти на сторіночку Реєстрація FTW, розташовану на офіційному сайті гри.

Реєстрація в грі FTW шалено проста. Вказуєте:

& bull; свій e-mail;

& bull; пароль;

& bull; ім'я героя;

& bull; вибираєте одну з двох рас & hellip; & nbsp;

& hellip; і все! Вам відкритий шлях до дослідження. Етап FTW онлайн реєстрація не зобов'язує скачувати якісь клієнти. Та й всяких оновлень, серйозного споживання трафіку і рілтайма в грі ви не побачите. Причиною є те, що FTW online & mdash; браузерная забава, як і згадувалося вище. І нехай графіка тут не сліпить пишнотою, але оці, все ж, приємна. Гідний сюжет і відмінно розвинена внутріігровая соціальна складова підстебнуть фантазію чистіше будь-якого найсучаснішого движка з 3D-принадами, відволікаючими від найголовнішого & ndash; & laquo; живого & raquo; спілкування. А тут воно немаловажно. Грати в гру FTW онлайн вам доведеться і з австралійцями, і з ісландцями, американцями та іншими людьми, різними за національністю, професіями і положенню в суспільстві. Що, безсумнівно, лише надає гостроту геймплею.

Грати в онлайн гру FTW вам належить або Дендруном, або механу. І ті, й інші можуть похвастати своїм власним колоритом, індивідуальністю в параметрах, інтерфейсі і будівлях. Хутра рухливі, люблять ходити строєм і живуть при тоталітарному режимі. На відміну від них, Дендруни повільні і неповороткі, вкрай волелюбні, і тому життя їх протікає в медитативної анархії. Божеством механу виступає Нанонірвана, Дендрунов & ndash; Вічно Плодоносний Буратіно. Виходячи вже з самих назв, можна зробити висновок, що гра FTW онлайн не позбавлена ​​іронії, місцями радуючи сарказмом або навіть якимось чорним гумором.

Місцева бойова система абсолютно не складна. Щоб грати в FTW повноцінно, в бій вступати доведеться досить часто. Для цього необхідно вибрати жертву (орієнтуючись на ім'я або на рівень) і атакувати. Битва починається автоматично, щоб підійти до кінця на 15-му раунді. Програє отримав більше вагомий шкоди або той, чиє життя & laquo; опуститься & raquo; нижче 20.

Оригінальні речі, що впливають на різні характеристики, ви зможете придбати у місцевому магазині. Вихованця вам дадуть завести трохи пізніше, з появою достатньої кількості досвіду. Деякі з будівель, побудованих вами, будуть приносити бонуси: в галузі фінансів, інвентарю, навичок.

На додаток до всього, в FTW грати & ndash; це не тільки воювати чи спілкуватися. Також це означає & hellip; да, працювати! Дендруни заробляють засоби до існування в Саду, хутра & ndash; на конвеєр. Правда, особливих труднощів для вас особисто це не складе. Все, що необхідно & ndash; вказати час роботи і продовжувати займатися своїми справами. Оплату ви отримаєте, як годиться, по закінченню робіт. Також можна заробити, нападаючи на інших гравців або виконуючи міні-квести. Правда, за останні ви можете отримати не завжди гроші, але будь-яку іншу корисність, в тому числі, і досвід.

Отже, коротко про сюжет (докладніше і веселіше ви дізнаєтеся все протягом геймплея). FTW онлайн гра запропонує вам відправитися в неймовірно далеку галактику ЗаЧуМ (чи то пак, Затхлий Чулан Світобудови). Саме туди і були заслані раніше згадувані в даному описі раси, оскільки були визнані абсолютно безперспективними. Дендруни та хутра весь час балансують на межі безжальної війни. Визначайтеся скоріше, на чиїй ви стороні, і вперед & ndash; вернути долею Всесвіту FeTreeWar!

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more