Закладки

Galactic Civilizations 3

Альтернативні назви:

Galactic Civilizations 3 космічна стратегія з величезним вибором фракцій та необмеженими можливостями. Гра доступна на ПК. Графіка красива, космічні краєвиди виглядають чарівно, легко можна забути, що з моменту виходу цієї частини минуло понад п'ять років. Озвучка професійна, музика підібрана не нав'язлива та приємна.

Під час гри ви повинні будете зробити кроки по колонізації космічних просторів, але спочатку необхідно вибрати одну з представлених тут рас.

Це може бути:

  1. Земляни
  2. Дренджини
  3. Алтаріани

І багато інших варіантів. Вибір зробити непросто, читайте особливості та вирішуйте хто більше підійде до вашого індивідуального стилю гри.

Після, на вас чекає кілька навчальних місій. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і не надто складний, розібратися буде неважко, у цьому вам допоможуть підказки.

Під час експансії на вас чекає багато справ:

  • Надправте розвідувальні кораблі розвідники шукати придатні для життя планети багаті на корисні копалини
  • Побудуйте колонії скрізь, де це буде можливо і дбайте, щоб у колоністів було все необхідне
  • Займіться науковими дослідженнями, нові технології дозволять створювати найкраще обладнання та кораблі
  • Конструюйте та покращуйте космічні кораблі
  • Створіть сильний зоряний флот для захисту своїх володінь від можливих посягань ворожих рас
  • Керуйте арміями бойових космічних кораблів під час битв
  • Займіться дипломатією, знайдіть вірних союзників на просторах космосу і з їх допомогою розширюйте свій вплив

Перед вами основні завдання, якими належить займатися в Galactic Civilizations 3 на ПК.

Рівень складності буде можливо налаштувати, так як вам захочеться, вирішуйте самі важче або легше.

У міру проходження вас менше турбуватимуть прості завдання зі збирання ресурсів, але більше уваги доведеться приділяти дипломатії та військовій справі. Вивчення технологій має велику роль на шляху до успіху. На розробки знадобляться ресурси і чим складніші відкриття ви робите, тим більше ресурсів доведеться витратити.

Конструювання кораблів дає можливість створити літаючі судна під ваші індивідуальні запити.

Грати в Galactic Civilizations 3 сподобається всім любителям космічних стратегій. В даному випадку йдеться про третю гру із серії, що говорить, що розробники добре знають, що потрібно гравцям.

Для Galactic Civilizations 3 не потрібно з'єднання з мережею інтернет, потрібно тільки завантажити інсталяційні файли перед інсталяцією гри.

Galactic Civilizations 3 скачати безкоштовно на ПК, на жаль, немає можливості. Придбати гру ви можете, виконавши перехід за посиланням на даній сторінці або відвідавши портал Steam. На даний момент Galactic Civilizations 3 вже є класикою, а значить і ціна стала нижчою, ніж у момент релізу. Під час розпродажів придбати гру можна зі знижкою, перевірте, чи можливо саме сьогодні ціна значно знижена.

Почніть грати прямо зараз, щоб зайнятися завоюванням галактики на чолі однієї з рас на ваш вибір!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more