Закладки

Gallendor Battlegrounds

Альтернативні назви: Battlegrounds

Gallendor Battlegrounds online & ndash; унікальна безкоштовна браузерна стратегія, завдяки якій геймери отримують можливість співпрацювати з реальними людьми. Компанія Quest of Gallendor потрудилася створити гру, яка зможе бути доступною всім бажаючим. Щоб потрапити в чарівний світ середньовіччя, потрібна всього лише Gallendor Battlegrounds реєстрація. Якщо Ваш комп'ютер відповідає мінімальним системним вимогам і є з'єднання з інтернетом, приєднається до Gallendor Battlegrounds хвилинна справа. Вам не будуть потрібні додаткові установки або скачування клієнта гри. Реєстрація в грі Gallendor Battlegrounds не створить жодних проблем, оскільки потрібно просто ввести наступну інформацію:

1) Ім'я персонажа & nbsp;

2) Пароль

3) E-mail

Реєстрація Gallendor Battlegrounds буде завершена при натисканні відповідної кнопки, і Ви станете мешканцем жорстокого світу, який належить підкорити завдяки своїй спритності та хитрості. & nbsp;

Онлайн гра Gallendor Battlegrounds & ndash; це спосіб продемонструвати своє стратегічне й економічне мислення, свою сміливість і витримку, шанс піднятися вище інших гравців, довівши своїм супротивникам, що прийшли Ви сюди не марно. Ви будете Gallendor Battlegrounds грати, проходячи різні випробування. Керуючи величезними військами, Ви братимете участь в епічних битвах. Можливо, що з часом, створена Вами імперія прославиться своєю міццю і неприступністю. Головне надійно укріпити замок & ndash; будівля, яка є Вашим головним притулком.

Ваше власне поселення потребуватиме чимало зусиль, як на початку при створенні, так і в майбутньому при управлінні. Але раз Ви почали грати в Gallendor Battlegrounds, вже цим привселюдно заявили, що труднощів не боїтеся. Тому будьте готові битиметься з монстрами, захищатися від ворогів, займатися видобутком ресурсів, будувати, керувати своїми володіннями і руйнувати чужі, здійснюючи раптові напади. Однак пам'ятайте, набіг можна запланувати лише в тому випадку, коли Ви впевнені, & nbsp; що розвиток містечка опонентів відбувається повільніше, ніж у Вас.

, щоб грати в онлайн гру Gallendor Battlegrounds, просуваючись вперед, потрібні ресурси. Вам надані грошово-матеріальні та людські ресурси.

Без грошово-матеріальних ресурсів неможливий розвиток промисловості. Практично всі види діяльності вимагають вкладення певних ресурсів. Наприклад, без будівельних матеріалів ви не спорудіть жодної споруди, без зброї Ваші воїни не підуть в бій, а відсутність їжі і води взагалі може закінчитися трагічним результатом (масове вимирання населення). Також майте на увазі, що від розташування ресурсів, їх транспортування теж багато що залежить.

Людські ресурси & ndash; це люди, що населяють Ваші землі. Їм призначається роль виконавців Ваших наказів. За рахунок людей поповнюється Ваша скарбниця, виконуються різні роботи (наприклад, будівництво), створюються армії. Без відданих підопічних Вам людей неможливо домогтися успіху, адже саме вони є помічниками реалізації Ваших планів. Забезпечте свій народ всім необхідним і проявляйте турботу. & nbsp; Тільки так Ви уникнете невдоволення населення і досягнете з їхнього боку ефективної праці. Потрібно не тільки стежити за запасами продовольства, а й уміло організовувати розважальні заходи. Наприклад, можна після виснажливого бою повести своїх воїнів на полювання. Не обійтися і без споруди розважальних та релігійних споруд на території Вашої фортеці. Будучи мудрим господарем і справедливим керівником, Ви зможете користуватися повагою людей, завдяки чому грати в гру Gallendor Battlegrounds онлайн стане набагато простіше.

Гра Gallendor Battlegrounds online вимагає постійного контролю цілого ряду показників. Це, по-перше, підвищення рівня бойових одиниць, які надають впевненості в жорстоких сутичках. По-друге, розвиток наукової діяльності в підвідомчих Вам лабораторіях. Ви ж не хочете допустити технологічної відсталості? По-третє, запобігання збільшенню показника зростання смертності. Як уже згадувалося, від людських ресурсів багато що залежить. Але ж не тільки від них самих, але і, природно, їх кількості. І, якщо народ буде масово вимирати, Вам тоді вже точно буде непереливки! По-четверте, навчання і вдосконалення різних видів війська. Якщо у Вас будуть лучники, піхота, маги і кіннота & ndash; це вже запорука успіху на війні. Адже в бою вони підтримують і гармонійно доповнюють один одного.

Gallendor Battlegrounds онлайн гра розділяється на рівні. Новим гравцям пропонується пройти навчальний рівень, щоб розібратися в грі, вникнути в її суть. З підвищенням рівня стають доступні поліпшення у всіх сферах. Ви зможете удосконалити промисловість, розширювати володіння, досягати висот у науковій діяльності та багато іншого. Тільки не здумайте розслаблятися! Гравці по той бік екрану теж ростуть і розвиваються, представляючи собою безпосередню загрозу для Вас. Будьте готові відбити атаку в будь-який момент!

Не сумнівайтеся, що завойовуючи світ Gallendor Battlegrounds, Ви отримаєте максимум задоволення! Не лякайтеся здаються складнощів, адже Ви ж для того і завітали сюди, щоб їх долати. Пориньте в атмосферу жахливого дзвону дзвонів, гуркіт клинків, криків поранених бійців і гучних криків командирів. Прекрасна графіка підкреслить красу середньовічних замків, а величні лицарі стануть перед Вами немов живі. & nbsp;

Залишається лише побажати, щоб від Вас, шановні гравці, не відвернулася удача!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more