Закладки

Gameglobe

Альтернативні назви: Gameglobe

Ігра Gameglobe являє собою суміш жанрів Action, Adventure, TPS, Quest, Racing. Але по суті гра Gameglobe є величезним редактором з великим набором різних інструментів щоб кожен зміг реалізувати свої ідеї, Ви можете як створювати так і відразу після створення пограти в своє творіння, реалізувати свої ідеї ось чим стимулює Вас ця гра. Грати в онлайн гру Gameglobal ви можете абсолютно безкоштовно так як вона створена в режимі F2P (FreetoPlay).

Чтоби почати в Gameglobalіграть Ви повинні мати комп'ютер з такими системними вимогами:

 • процессор CeleronDual-Core 1. 6GHz або вище;
 • відео карту geforce 8800 GS або вище;
 • ОЗУ 1 Гб або більше;
 • операціонную систему WindowsXP або пізні версії;
 • место на жорсткому диску не менше 2 Гб;
 • DirectXDX 9;
 • подключеніе до мережі інтернет;
 • клавіатура;
 • мишь.

Еслі Ваш комп'ютер володіє даними характеристиками, тоді наступним Вашим кроком буде Gameglobe реєстрація:

  1. заходіте на сайт ігри Gameglobe;
  2. вверху справа в колонці Username вводите Ваше ім'я гравця;
  3. ніже придумайте пароль і запам'ятайте його;
  4. также вводите адресу Вашої електронної пошти;
  5. прінімаете авторські угоди, натиснувши галочку;
  6. нажімаете велику зелену кнопку нижче Signup;
  7. следуете інструкціями і викачуємо ігровий клієнт;
  8. вводіте Ваші дані і приступаєте до пригод, які створюєте самі Ви.

Чтоби створити свій світ, свою гру зі своїми прекрасними полями і природою, Вам представлений величезний набір інструментів для створення лісів, доріг, водоспадів, печер, перешкод, пустель, засніжених лугів і багато-багато іншого очікування лише Вашої уяви. Створюйте сценарії, пишіть історії, робіть незабутнього персонажа і поділіться ним з іншими людьми. Кожен з нас завжди мріяв створити свої гру, це точно, і це стало можливо з грою Gameglobe.

Создав світ Ви зможете самим пробігтися по ньому своїм персонажем. Давайте розберемося, як управляти Вашим героєм. Все дуже просто для переміщення по світу використовуєте знайомі Вам кнопки W S A D (вгору, назад, вліво, вправо) для руху в бік використовуються клавіші Q E. Для стрибків використовуєте пробіл або праву кнопку миші. Ліва кнопка служить для нанесення ударів і взаємодії з предметами оточення, також схопившись за мотузку Ви можете розгойдуватися клавішами переміщення і R F для того щоб залізти наверх по мотузки або спуститися вниз.

В грі Gameglobe присутній транспортні засоби, такі як: позашляховик, санки, вантажівка і сноуборд. Управління ними не складне. Для того щоб сісти в машину Ви натискаєте ліву кнопку миші підійшовши до неї, для руху використовуємо клавіші W S A D. Ручник в грі прикріплений до кнопки пробілу, щоб вийти з транспортного засобу Ви використовуєте кнопку TAB, для прискорення натискаєте W і S для гальмування. Управління всіма засобами транспорту загальні так що Ви розберетеся як управляти сноубордом, вантажівкою і санками.

Так що відвідуйте сайт, реєструйтеся і створюйте гру, шедевр, пригода, Ваш світ з приголомшливими персонажами, лиходіями. Гра Gameglobeбесплатно дає Вам шанс створити свою гру і поділитися нею з друзями та спільнотою Gameglobe. Будьте унікальними і зробіть те що хотіли давно. Тут чекають на Вас!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more