Закладки

Gardens of Time

Альтернативні назви: Gardens of Time

Ви відвідаєте деякі історичні місця - це стіни Трої, щаблі пірамід Єгипту, Годинну вежу Лондона і Висячі сади Семіраміди у пошуках різних об'єктів. Гравці можуть також бути друзями, закликаючи їх бути на головних балах, посилаючи їм подарунки та запрошення, і відвідувати особисті сади друзів, щоб допомогти їм з квестами. Його публічні дії для суспільства характеризуються відкритістю і надприродною трудовою етикою. Вона далеко не скромна дівчина , Lulu прикрашає себе екстравагантної одягом різних епох часу. Вона є іншим недавнім персонажем в суспільстві , виходячи з фону привілеї [_13_ ], що вона б не хотіла обговорювати.

Пориньте у світ Gardens of Time, отримаєте безліч незабутніх вражень і переконайтеся, що світ у тому, що історія таїть в собі безліч загадок і секретів.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more