Закладки

Generals of War

Альтернативні назви: генерали війни

Generals Of War - перша світова війна вважається одним з найбільш великих подій, що сталися в двадцятому столітті. Напевно хоча б раз в житті у вас виникало бажання дізнатися, що ж відбувалося на просторах полів битви насправді. Можливо, у вас навіть з'являлися якісь ідеї, які могли б змінити результат війни. Проект Generals Of War online дозволить вам спробувати себе в шкурі генерала, командувача за часів Першої світової. Ви буде вільні робити те, що тільки заманеться. Чи станете ви відомим полководцем або ж загубитися десь на сторінках історії - залежить тільки від вас!

Регістрація в ігре

GOW - браузерні проект, так що возитися зі скачуванням і установкою додаткових файлів вам не доведеться. Єдине, що знадобиться для початку ігрового процесу в Generals Of War реєстрація. У проекті вона спрощена по максимуму - реєстраційна форма знаходиться прямо на головній сторінці, і вона повністю переведена на російську мову.

 1. В першому рядку вкажіть логін.
 2. Следующую рядок заповніть адресою своєї електронної пошти.
 3. В завершення придумайте пароль.

Ігра Generals Of War дозволяє ще сильніше спростити реєстрацію і ввійти в проект, використовуючи акаунти в соціальних мережах:

 • Вконтакте;
 • Facebook;
 • Google +.

А тим, у кого вже є аккаунт в looki. ru турбуватися і зовсім не доведеться зможете увійти в Generals Of War онлайн, просто використовуючи раніше реєстровані дані.

Особенності ігрового процесса

Теряться в здогадах вам не доведеться - гра зустріне вас дружелюбним навчальним курсом. Як і в більшості проектів подібного жанру, вам доведеться розвідувати території, розвиватися і боротися, звичайно ж.

Ігра Генерали Війни приготувала для вас масу цікавих завдань, тому нудьгувати вам не доведеться. Місії підібрані таким чином, щоб ігровий процес просувався збалансовано. Вивчити нові завдання можна на спеціальній панелі праворуч на екрані. Для початку вам належить трохи облаштувати власну військову базу. Сюди в подальшому ви будете наймати військових, тут же буде проводитися навчання і підготовка кадрів. Оцінка геймера проводиться за основними параметрами. Так що, грати в гру Generals Of War потрібно буде, уважно стежачи за такими статтями доходів і розтрат:

 • армія;
 • постройкі;
 • подразделенія шпигунства;
 • нефтеперерабативающіе заводи;
 • руднікі;
 • военние заводи.

Чтоби ваша армія могла гідно боротися, вам потрібно буде досить добре її забезпечувати. Ваші підопічні не тільки повинні бути нагодовані й одягнені, ви просто зобов'язані оснащувати загони кращою зброєю і всіма необхідними боєприпасами. Щоб контролювати ситуацію з постачанням стежте за основними ігровими ресурсами:

 • нефтью;
 • бензіном;
 • топлівом;
 • боепріпасамі.

Не забувайте, що при необхідності ви зможете кооперуватися зі своїми сусідами по ігровій карті. З ними ж час від часу доведеться і воювати - все залежить від вашого вміння вести переговори.

Ігровая валюта

В Generals Of War грати можна, не роблячи ніяких капіталовкладень, але без віртуальної валюти обійтися буде досить проблематично. Основні грошові одиниці такі:

 1. Обикновенние гроші можна заробити за допомогою заводів, фабрик і житлових будинків.
 2. Для отримання золота розробляйте рудники.
 3. Дорогостоящіе алмази купуються у торговців.

Большінство ресурсів можна заробити, справно виконуючи завдання. Але пам'ятайте, що перервавши виконання завдання, ви не зможете отримати винагороду в повному обсязі. Крім бонусів ви зможете отримувати нагороди і окуляри рейтингу - все необхідне для того, щоб стати великим полководцем.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more