Закладки

German Truck Simulator

Альтернативні назви: German Truck Simulator

Гра German Truck Simulator є унікальною комп'ютерною грою в своєму роді, оскільки вона присвячена важкій роботі далекобійників. Дана гра розроблена в жанрі симулятор.

Онлайн гру German Truck Simulator скачати ви можете на офіційному сайті гри, або ж замовити цифрову версію гри (на диску).

Скачати гру German Truck Simulator Ви можете через торрент файл, якщо на даному сайті надана дана можливість. На офіційному ж сайті гри завантажити German Truck Simulator безкоштовно можна. Її потрібно попередньо замовляти і купувати.

Перед тим, як почати грати в German Truck Simulator подивитеся, чи відповідає Ваш комп'ютер ігровим системним вимогам:

1) 2,4 ГГц - процесор.

2) 1 Гб - оперативна пам'ять.

3) 1 Гб - жорсткий диск.

У комп'ютерну гру German Truck Simulator грати Ви будете, починаючи з кар'єри звичайного водія вантажівок. Для того, щоб купити собі власну фуру Вам потрібно буде заробляти гроші. Але на цьому Ваша мета не закінчується, Вам потрібно буде набувати все нові і нові вантажівки, розширюючи свої володіння.

Потім Вам потрібно буде наймати водіїв, і купувати для машин гаражі. Купувати Ви їх будете по всій Німеччині. Це Вам необхідно, щоб створити свою унікальну логічну імперію.

Щоб полегшити Вам покупку, до Вашої уваги буде надана точна карта Німеччини, і її вісімнадцять найбільших міст.

У грі German Truck Simulator присутній розвинений режим кар'єри і поліпшена економічна система.

Вам потрібно буде в грі German Truck Simulator не тільки розширювати свій автопарк, але і стежити за ним. Оновлюйте свої вантажівки до максимального рівня, щоб вони приносили більше доходу.

Для того, щоб Ви змогли грати російською мовою, Вам потрібно буде додатково для гри Герман Трек Симулятор завантажити русифікатор, а потім встановити його.

Так що розробляйте свою унікальну економічну стратегію, яка принесе Вам прибуток. Наймайте найкращих співробітників і купуйте тільки якісні вантажівки, незважаючи на те, що їх можна удосконалювати. Розширюйте свої володіння, купуючи філії в різних частинах Німеччини.

Вашим робочим належить подорожувати тільки між містами Німеччини. Вантаж, його кількість і район відправки будете вибирати Ви самі.

Також Ви повинні, обов'язково, стежити за стан свого транспорту, звертати увагу на кількість палива в автомобілях.

Гра Герман Трек Симулятор поширяться не в усьому світі, а тільки в декількох країнах: Німеччині, Австрії, Росії, Великої Британії, Польщі, Іспанії, Угорщини, Чехії, Словаччини, Франції, а також у Скандинавії.

Пізнайте всі умови професії далекобійника разом з грою German Truck Simulator. Оцініть настільки незвичайний симулятор, його функціональні особливості та переваги.

Стати справжнім далекобійником, якому вистачило сил керувати своєю імперією: займатися розподілом транспортувань, покупками гаражів і вантажівок, а також підбіркою персоналу.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more