Закладки

Glory of Generals 3

Альтернативні назви:

Glory of Generals 3 покрокова стратегія про Другу Світову війну. Пограти можна на мобільних пристроях. Графіка не топова, але досить хороша. Озвучка виконана професійно, музика енергійна.

Останній глобальний конфлікт, що стався на нашій планеті, торкнувся більшої частини країн на багатьох континентах. На щастя, війну було зупинено після перемоги країн союзників. У цій грі ви зможете вибрати одну зі сторін конфлікту і візьмете участь у битвах для того, щоб досягти перемоги.

Отримати перемогу в настільки масштабному конфлікті буде дуже складно якщо не докласти всіх можливих зусиль.

  • Розподіляйте ресурси туди, де вони потрібніші всього
  • Покоряйте нові території
  • Покращуйте озброєння, техніку та розблокуйте нові види військ
  • Керуйте своїми арміями під час битв
  • Знищуйте ворожі загони та захоплюйте міста
  • Займайтеся дипломатією

Це далеко не повний список справ, які чекають на вас у цій грі.

Грати в Glory of Generals 3 стало цікавіше порівняно з попередніми частинами. Тепер у грі відбуваються погодні зміни, які впливають на характеристики загонів та успіх бойових дій.

Ця невелика зміна дуже додає реалізму тому, що відбувається.

Не секрет, що ця та подібні ігри походять від настільної версії. Але можливості тут стали набагато ширшими, а формат набагато зручнішим.

Ходи здійснюються по черзі. Карта розділена на шестикутні комірки. Це дуже зручно коли необхідно прорахувати скільки ходів потрібно, щоб просунутися до певної позиції. За один хід можна пройти задану кількість клітин. Скільки саме залежить від того, що це за підрозділ та який тип місцевості потрібно пройти. Під час битви потрібно брати до уваги, на якій ділянці карти у ваших загонів буде вигідніша позиція. Крім того, у цій оновленій версії не зайвим буде перед атакою дивитись і на погоду. У сильний дощ техніка просувається набагато повільніше, у піхоти можуть виникнути складності.

Намагайтеся зберегти життя ваших солдатів, отримавши досвід на полі бою вони стануть набагато ефективнішими.

Кампаній присутня величезна кількість, кожен знайде для себе цікавий варіант. Тут є багато подій про які ви напевно чули на уроках історії. Є величезна кількість видатних полководців часів Другої світової війни.

Внутрішньоігровий магазин пропонує придбати бустери та інші корисні товари за ігрову валюту або реальні гроші.

Асортименти оновлюються регулярно, у свята бувають розпродажі зі знижками.

Грати в Glory of Generals 3 у вас буде можливість навіть у місцях, де відсутня інтернет з'єднання. Для цього достатньо дочекатися, щоб повністю завантажилися необхідні файли і гра встановилася на ваш пристрій, після чого можна буде грати де завгодно.

Glory of Generals 3 скачати безкоштовно на Android можна за посиланням на даній сторінці.

Почніть грати прямо зараз і перевірте свій талант полководця в найбільш відомому у всьому світі військовому протистоянні!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more