Закладки

Gods and Glory

Альтернативні назви: Боги і Слава

Gods and Glory - стратегія в світі богів і магіі

Ігра Gods and Glory на ПК перенесе вас в просторі і часі в світ, де вижити можна тільки борючись. Прийміть в управління цілий замок і зробіть з нього твердиню сили і могутності. Стратегія в реальному часі від ігрової студії Wargaming з елементами тактики і економіки. Бийся разом з друзями за Небесну цитадель і покажи всім, хто тут справжній імператор всіх земель.

Начало гри і загальні совети

Gods and Glory грати ви будете в ролі управлінця, генерала і вченого. Тобто, вам потрібно буде розвивати своє місто, боротися з військами і вивчати нові технології. Так само у вашому розпорядженні будуть генерали, іншими словами герої на чолі ваших армій. Вміле управління і планування кроків наперед дозволить обіграти ваших суперників, адже ви знаходитеся в одному з королівств на глобальній карті. Ваш замок - маленька краплі в морі з інших гравців і їх замків, так що обов'язково заведіть собі друзів і союзників. Це краще робити в складі альянсу, набираючи попутно в нього нових і нових гравців, розвиваючи для подальших боїв. Адже давно відомо, що один в полі не воїн.

Строітельство в замку - функціонал реалізований, як у багатьох інших іграх схожого жанру. У вас є невелика територія, де ви будуєте ресурсні, військові, наукові будови. Наприклад:

  • казарма - можлива споруда 2 шт. , Дозволяє наймати війська;
  • военний штаб - збільшує місткість армій героя і генералів;
  • універсітет - досліджуються поліпшення для міста і бою;
  • кузніца - тут можна створювати, покращувати, зачаровувати, синтезувати спорядження для героя і генералів;
  • мастерская - дозволяє створювати пастки і зміцнення для стіни;
  • таверна - можна наймати генералів - могутніх ватажків ваших армій;
  • лесопілка, житловий будинок, ферма, зоряна млин, каменоломня - ресурсні будівлі, постійно займаються виробництвом ресурсів, підвищення рівня збільшує виробництво.

Тіпов ресурсів в грі всього чотири - дерево, золото, камінь і зоряний пил. Кожен з має різне призначення і використовується в різних сферах. Так само є п'ятий тип - діамант. Можна отримати за виконання завдань, призові місця в турнірах, або ж придбати за реальні гроші. Він дозволяє прискорювати будівництво, наймання і дослідження, за нього можна купити унікальних генералів, а так само раритетне спорядження для них.

Механіка боя

Боі проходять в автоматичному режимі, ви можете тільки вибрати генерала і типи військ які будуть боротися. Всього в бій вступає до п'яти різних загонів, один з яких герой або генерал. Загальна кількість військ, яке може битися залежить від місткості загону у вашого генерала. У Gods and Glory ви не зустрінете мільйонні війська, наприклад, на сьомому рівні військового штабу ви можете повести в бій лише 48 солдатів, тобто це по 12 воїнів в один загін. Наймання військ так само здійснюється досить таки швидко, так як в даному випадку за один бій ви не втратите більше 48 солдатів.

Войска розташовуються на двох лініях:

  • передняя - для солдатів ближнього бою, вони є захисним кордоном, мають високий показник життя;
  • задняя - для солдатів далекого бою, магів, цілителів, наносять основної шкоди противнику, мають низький показник захисту і життя, але високий шкоди.

Еслі ваш герой або генерал чаклун, то він відповідно буде на задній лінії, якщо ж воїн - то на передній.

Скачать Gods and Glory на компьютер можна за допомогою андроїд емулятора Bluestacks. Так як гра створена для мобільних пристроїв, тому для її запуску на ПК завантажуємо і встановлюємо спочатку емулятор, а вже потім всередині нього встановлюємо гру і насолоджуємося ігровим процесом.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more