Закладки

Gothic 3

Альтернативні назви: Gothic 3

Гра Gothic 3 є комп'ютерною грою, дії в якій розвивається після закінчення подій у другій частині Gothic. Дії в грі розвиваються на материку Мідленд. Тут Вам потрібно буде вибрати сторону, за яку ви будете грати, від Вашого вибору залежатиме результат подій.

Завантажити Gothic 3 Ви можете на офіційному сайті гри або ж на іншому будь-якому сайті, на якому надається даний доступ. Також комп'ютерну гру Готика 3 скачати можна через торрент, популярний завантажувач файлів.

Гра Готика 3 пропонує Вам три варіанти проходження гри:

1) За Інноса - в даному випадку Ви приймаєте сторону повстанців. Їх табору знаходяться по всьому материку, і вони ворогують з орками. У них забрали їх землі та їх мета повернути їх.

2) За Белиара - в цьому випадку Ви приймаєте сторону ассасинов. Це дуже багатий народ. Вони вважаються дуже хорошими воїнами, володіють різними видами зброї і на їх території знаходяться найкращі арени для бою.

3) За Аданоса - вибравши Адонаса, Ви приймаєте сторону орків. У грі Готика 3 орки є войовничим народом, який бажає захопити всі землі. Вони прагнуть захоплювати місто за містом.

Також в грі Gothic 3: Знехтувані Боги є інші фракції (другорядні):

1) Нордмарци - це жителі земель Нордмара. Вони вважаються прекрасними воїнами і ковалями. Їх магічну шахту захопили орки і вони роблять все можливе, щоб повернути її. На цій території Ваш персонаж може отримати корисні знання, наприклад, як можна кувати зброю.

2) Мандрівники - це народ, який мешкає в лісах Міртани. Вони люблять природу і ненавидять орків, які на своєму шляху все руйнують. Їх лідерами є друїди, які єдині знають мову природи. Тільки друїди можуть навчити Вашого персонажа магії.

3) Кочівники - це народ, який мешкає в пустелі. Вони нападають на каравани, шахти і відводять рабів у ассасинов.

Перед Вами в грі будуть відкриватися або закриватися різні квести, будуть з'являються в голосі вирішення тих чи інших дій. А також від Вас залежатиме, які персонажі будуть вам друзями, а які ворогами.

У грі Gothic 3 зброя виготовляють нордмарци. У них Ваш персонаж може початися цій майстерності.

У комп'ютерній грі Готика 3: Знехтувані Боги територія поділяється на три регіони:

1) Нордмар - це сніговий регіон з суворим кліматом.

2) Варант - це жаркий регіон, суцільна пустеля.

3) Міртани - це найкрасивіший регіон, весь укритий буйною зеленню, лісами. Він сповнений прекрасними водоспадами і ріками.

У третій частині гри Gothic Вас чекає нова бойова система. Всі події залежатимуть тільки від Вас. Також Ви зустрінете на своєму шляху сотню нових персонажів і побачите, який величезний ігровий світ.

Вам належить виконувати величезну кількість складних і простих квестів. Також зверніть увагу, що від Вашого вибору залежить кінцівка.

Пориньте в неймовірний світ Gothic 3, який познайомить Вас з новими персонажами, тваринами, монстрами і відправить Вас у захоплюючу подорож.

Відкрийте для себе цей світ!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more