Закладки

Governor Of Poker 2

Альтернативні назви:

Governor Of Poker 2 карткова гра, в яку можна грати офлайн, що не так часто зустрічається останнім часом. У грі на вас чекає яскрава мультиплікаційна графіка, витримана в стилі дикого заходу. Аудіо оформлення також на висоті, відповідає атмосфері, добре озвучено репліки гравців. Дуже кумедно промальовані суперники за столом. При погляді на стіл зверху вам будуть видні лише капелюхи присутніх, адже дія відбувається у Техасі, де капелюхи носять навіть коні. Ці капелюхи іноді мають досить комічний зовнішній вигляд.

Перед тим, як грати в Governor Of Poker 2 вкажіть свій вік і придумайте ім'я головного героя.

Вам належить на час гри побути харизматичним ковбоєм у величезному капелюсі, з-під якого стирчать солідні вусищі. Його мрія стати королем покеру у всьому Техасі. Це буде нелегко. Потрібно перемогти 80 знавців покеру в 27 салунах подорожуючи штатом. У кожного салуна свій неповторний дизайн, виконаний у дусі тих часів.

У грі ви будете

Грати в покер з різними суперниками

Купити будівлі та заводи

Мандрувати містами на дикому заході відвідуючи розташовані в них салуни

Уникати покарання від шерифа, що ненавидить все пов'язане з азартними іграми

Тепер трохи докладніше про все.

У гри є якийсь сюжет, що не часто можна зустріти в карткових іграх.

Навчившись азам покеру, потрібно подбати про придбання репутації. Обігравати всіх гравців, що зустрінуться в кожному місті, деякі з них виявляться міцними горішками. Зароблені таким чином гроші вкладайте у придбання міської нерухомості. Всі будівлі, якими ви оволодієте, будуть приносити невеликий прибуток. Допоможіть головному герою скупити все, щоб стати головним ділом в Техасі.

Умова для переїзду в нове місто перемога, здобута над місцевими гравцями та купівля всіх будинків у цій місцевості. Якщо умови не дотримані візник відмовиться виконувати свої обов'язки та не пощастить вам нікуди.

Варто виявляти обережність і не потрапити підступному шерифу. Він переслідує та суворо карає всіх любителів азартних ігор на довіреній йому території.

Незважаючи на кумедну графіку розробники серйозно поставилися до процесу гри. Правила покеру дотримані, а терміни, що застосовуються, відповідають дійсності.

Соперники не мляві ляльки і не позбавлені емоцій. У відповідальні моменти вони можуть посилено потіти або по-іншому виявляти хвилювання. Намагайтеся помічати таку поведінку, це допоможе вигравати. Противники не тільки відрізняються зовні, у кожного з них свій стиль гри, що робить цікавіші змагання.

Гра не повна реалізму, ви легко можете програтися, після відігратися і так не один раз. Все як за справжньої гри в покер.

Governor Of Poker 2 скачати безкоштовно на Android ви можете прямо тут, перейшовши за посиланням.

Якщо бажаєте приємно провести час і навчитися азам покеру ця гра те, що потрібно! Грайте будь-де, адже інтернет для цього не обов'язковий. Не витрачайте часу почніть грати прямо зараз!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more