Закладки

Great Conqueror: Rome

Альтернативні назви:

Great Conqueror: Rome покрокова стратегія для мобільних платформ. Гра завоювала популярність на портативних консолях, а тепер доступна і на пристроях під керуванням Android. Тут гравці побачать чудову якість графіку. Над озвучкою та музичною добіркою працювали професіонали, і це помітно.

У цій грі вам належить стати правителем Римської Імперії в період її розквіту.

Тут на вас чекає багато військових кампаній про які ви напевно знаєте з уроків історії.

У правителя величезної імперії багато турбот:

  • Будуйте міста
  • Створіть непереможну армію
  • Розвивайте технології
  • Керуйте військами під час битв
  • Приділіть час дипломатії, укладайте спілки проти спільного ворога
  • Змагайтеся з іншими гравцями у таблиці лідерів

Все це буде вашими завданнями під час проходження гри, але насамперед необхідно навчитися взаємодіяти з інтерфейсом. Управління не складне, всі дії інтуїтивно зрозумілі, а завдяки підказкам від розробників навчання не забере багато часу.

Є кілька ігрових режимів. Є вибір сторони, за яку грати. Допоможіть римській імперії розширитися на весь світ, або очолте одне з варварських племен і переможете наддержаву, що розвивається.

Очоліть експедиції в яких необхідно буде просуватися ворожими землями з обмеженими ресурсами. У цьому режимі кожен новий крок буде важчим за попередній.

У режимі кампанії все більш традиційно. Ви поступово підпорядковуєте нові території. Тренуєте військові підрозділи та навчаєте генералів.

Крім військових завдань потрібно дбати про благополуччя країни.

  1. Добувайте ресурси та шукайте скарби
  2. Побудуйте легендарні споруди, наприклад Колізей
  3. Приймайте закони та спілкуйтеся з лідерами інших країн

У цьому списку лише деякі із завдань.

Грати в Great Conqueror: Rome цікаво, а нудьгувати ніколи.

Як ваші підлеглі будуть поводитися на полі бою вирішуєте тільки ви, обираючи якісь з навичок необхідні командирам військових підрозділів. Є можливість повністю брати на себе командування у битвах, коли ви цього побажаєте.

Навчіться швидко здобувати перемоги з меншим використанням ресурсів та залученням меншої кількості воїнів. Найталановитіші полководці очолять таблиці лідерів, і матимуть можливість прославитися. В гру грають люди по всьому світу і всі вони знатимуть про ваш талант полководця.

Внутрішньоігровий магазин дозволить придбати ресурси, бойові прапори та унікальні артефакти. Оплачувати покупки можна ігровою валютою чи реальними грошима. Гра безкоштовна і якщо вона вам сподобалася підтримати розробників, можна витративши невелику суму на покупки в грі.

Проект розвивається, разом з оновленнями з'являються нові локації, види військ та інший ігровий контент.

Great Conqueror: Rome скачати безкоштовно на Android ви можете скориставшись посиланням на даній сторінці.

Почніть грати прямо зараз, щоб зробити Римську імперію найбільшою у світі, або навпаки перешкодити цьому!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more