Закладки

Guns of Icarus Online

Альтернативні назви: Guns of Icarus Online

Гра Guns of Icarus Online є платною комп'ютерною грою, яка створена в стилі екшен і набирає популярності у багатьох користувачів. Дана гра - це командний симулятор.

У Guns of Icarus Online реєстрація доступна після покупки одного з ігрових пакетів. Також гра Guns of Icarus Online безкоштовно надає можливість зареєструватися на форумі. Для цього Ви повинні зробити наступне:

1) Знайти сайт гри Guns of Icarus Online.

2) На головній панелі меню Вам потрібно навести курсор миші на «Commutity». А потім натиснути на «Forum».

3) Потім натисніть на кнопку «Register».

Доступ до реєстрації на форумі вам теж буде наданий після того, як ви купите ігровий пакет.

Грати в онлайн гру Guns of Icarus можуть зареєстровані користувачі, у яких потужність комп'ютера, не менше тієї, яку рекомендують розробники гри:

Windows XP (Vista / 7) - платформа (ОС).

128 МБ - Video Card (відео карта).

2 ГГц CPU (процесор).

512 МБ RAM (оперативна пам'ять). Для Vista / 7 необхідна не менше 1 ГБ.

У гру Guns of Icarus Online грати Ви будете одним з чотирьох членів екіпажу корабля, тобто Вам не потрібно буде керувати літаючим пристроєм.

У Guns of Icarus Online у ​​Вас є можливість грати, як від першої особи, так і від третьої. Все це налаштовується за допомогою спеціального перемикача.

Гра Guns of Icarus Online безкоштовно Вам надає можливість грати одним з трьох класів:

1) Пілот - він є як стратегом, так і командиром. Він зобов'язаний сплатити екіпаж, щоб він був як одне ціле.

2) Стрілок - у нього є тільки одна робота і це знищувати супротивників з корабля. У нього розвинені рефлекси, і стрілець не повинен ні на хвилину засумніватися у своїх діях.

3) Інженер - у нього розвинені навички та функції його багатозадачні, що обумовлює його важливість. Інженер повинен зуміти все відремонтувати.

Незалежно від того, який у вас є корабель: від малого до великого або повільного до швидкого, саме ви є силою.

Досягніть успіху в Guns of Icarus Online і повірте, що ця «малість» принесе Вам багато радості і позитивного настрою на підкорення інших комп'ютерних онлайн ігор.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more