Закладки

Гвинт: Відьмак. Карткова гра

Альтернативні назви: Gwent The Witcher Card Game

ГВІНТ: Відьмак. Карткова гра - з тих пір, як в 2015 році вийшла на одного користувача рольова гра "Ведьмак 3: Дика Охота", тисячі гравців перейнялися пригодами харизматичного відьмака Геральта. Багатьом особливо сподобалася вбудована в основний сюжет карткова гра і, як то кажуть, по "численні прохання трудящих" було прийнято вольове рішення видати її окремим проектом. Тепер гра Гвинт: Відьмак. Карткова гра стала, нарешті, доступна в 2017 році і продовжує розвиватися. Доступна на платформах:

  • Xbox One
  • PC
  • PlayStation 4

Бітви не вщухають.

Еслі грати в гру Гвинт: Відьмак. Карткова гра, видно, що вона нагадує преферанс або бридж. Ігровий процес зводиться до того, що учасники, а їх може бути 2 на 2, збирають ідеальну комбінацію карт, що символізує армію, яка бореться на справжньому полі бою. Тут є воїни переднього плану, далеких рубежів і лучники. Хоча манера гри практично не змінилася, істотно покращився дизайн картинки.

Есть п'ять фракцій, і кожна з них відрізняється власним характером:

  • Нільфгаард заради зриву планів противника йдуть на будь-які хитрощі, включають режим дипломатії, аби нав'язати власні умови. А тим часом їх шпигуни проникають в тил ворога, вивідуючи комбінацію карт.
  • Чудовіща страшні тварюки, готові зжерти навіть родичів, якщо це збільшить їх силу.
  • Скоя Таеля моторні, люблять влаштовувати засідки і партизанити. Зіграні сорочкою вгору картки будуть відкриті лише після закриття пастки.
  • Скелліге в смерті бачать особливу честь, відвагу і силу. Часом вони навмисно відправляють в скидання власних воїнів, знаючи, що після призову назад вони стануть ще сильніше.
  • Северние Королівства тримають все під контролем. А варто картками стати золотими, як вони невразливі для заклинань супротивника.

Чтоби зібрати сильну колоду, треба відібрати 30 карток, повідомивши їм про їх характеристики і з якої вони фракції.

Уже зараз можна скачати Гвинт: Відьмак. Карткова гра безкоштовно, і приєднатися до числа захоплених гравців. На руки вам дають 10 карт, причому абсолютно випадкових. Ще до того, як почнеться битва, три з отриманих карток можна обміняти. Крім солдатів різного типу в армії є також лідер, якого серед інших виділяють його особливі таланти. Є також карти, здатні чинити на оточення підсилює або навпаки послаблює ефект. Уміло застосовуючи їх, складіть відмінну комбінацію, здатну пробити будь-який захист супротивника. Учасники поєдинку повинні пройти три раунди, і після кожного виявляється переможець після підрахунку очок зібраних карт. У другому раунді додатково можна отримати дві карти, а в третьому тільки одну, так що слід добре обміркувати, як краще їх застосувати.

Еслі знову повернутися до порівняльній характеристиці Гвинт в Дикої полюванні і в даній грі, можна помітити, що у загонів з'явилися додаткові якості, а також зазнали змін властивості фракцій і лідерів. Поряд зі звичними картами з'явилися додаткові, і не тільки для персонажів, але і для явищ. Наприклад, за допомогою епідемій є знищувати найслабших ворогів.

В Гвинт: Відьмак. Карткова гра грати можна з реальними гравцями і відправитися на турнір, щоб битися в рейтинговому матчі. В останньому випадку ви отримуєте славу і титули, звичайно, тільки в разі, якщо покажете хороший результат.

ГВІНТ: Відьмак. Карткова гра наділена основною рисою цієї азартної гри можливістю влаштовувати противникам пастки, блефувати і діяти з хитринкою.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more