Закладки

Урожай землі

Альтернативні назви: Зібрати землю

Game Harvest Land в обширності рідної країни.

Розробники мобільної та комп'ютерної ігрових майстрів MysteryTag вигадали ідею створення гри з патріотичним ухилом. Harvest Land, це оригінальний сільськогосподарський тренажер, в якому живуть українці, росіяни, білоруси та інші представники слов'янських народів. Іграшка виглядає яскраво і розумно, що приємно виглядає. Якщо ви трохи втомилися від господарств з екзотичними рослинами та тваринами, зомбі та іншими містичними істотами, спробуйте завантажити слов'яни: ферма. Це принесе свіжий потік емоцій, який так високо оцінений будь-яким геймером.

Розміщено безкоштовну гру, однак стало традицією вводити платний контент, щоб заохотити користувачів прискорити процеси реальних грошей. Хоча цього не потрібно, але іноді і без фінансування, досить важко рухатися вперед. Якщо в телефоні немає місця, але іграшка зацікавлена, ви можете завантажити слов'яни: ферма на комп'ютері. Або як варіант, помістіть його на обох пристроях і одночасно розробляйте два ферми.

Ми збираємо багатий урожай.

Перед вами класична версія жанру:

  • Complete tasks

Як ви бачите, гра Harvest Land йшла вздовж шляху, але це не стало менш цікавим.

  • Застосовуйте різні поля та урожай
  • Відкрити територію для нових ліжок
  • Завантажити тварини
  • Будівлі будівлі та їх поліпшення
  • Пакетування товарів
  • Релій з іншими учасниками гри
  • Дізнайтеся про торгівлю
  • Звичайно, в ньому є і життєрадісність, і що робить його оригінальним.

. Оскільки тема взята з слов'янського способу життя, асортимент вирощених продуктів відзначається пшеницею, яблуками, кукурудзою, помідорами тощо. Тварини також цілком впізнавані і корінні для кожного мешканця села - корів, курей, свиней. Коли ви збираєте врожаї та продукти тваринництва, ви повинні їх десь помістити. Для цього кращого місця не можна знайти, ніж сарай, але він не може вмістити все. Як хороший хост, ви повинні подумати про його розширення, і для цього потрібні матеріали та інструменти.

, тут розробники і подбали про те, щоб гравці більш активно розподіляли свої гроші. Хоча сарай з вашими зусиллями росте, але дуже мало, і для наступного розширення потрібно ще більше матеріалів. Щоб зберегти їх, потрібно багато сил і часу, але якщо ви внесете певну суму в рахунок, це швидко вирішить проблему. Як продовжити, кожен вирішує сам.

слів: фермерська гра ідеально збалансована і порадує всю родину, тому ви можете організувати невеликий конкурс, який досягне швидшого прогресування на однакових умовах. Особливо цікаво грати без використання важкої артилерії, тобто платити за свої дії. Можна самостійно отримати необхідні ресурси. Вони видаються за досягнення, зустрічаються в ліжках при зборі, якщо ви лікуєте пташок, кроликів та інших живих істот з насінням соняшника та іншими делікатесами. Іноді їх можна зустріти під час очищення території від каменів, кущів, трави та дерев. Таким чином, ви отримуєте цінний матеріал для нових будівель.

Так не залишиться місця, але потрібно розвиватися далі. Гра Harvest Land пропонує послуги двох мужніх воїнів, які будуть мати справу з величезним тролем, відкриваючи шлях до нових земель. Необхідно також періодично боротися з шкідниками та дикими тваринами, а також виконувати доручення на час, наданий емісарами з інших земель (золоті монети та цінний досвід), а також торгівля з сусідами. Для цього треба будувати будинки, а мешканці там влаштуються, і це додаткові робочі руки.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more