Закладки

Hearts of Iron 4

Альтернативні назви:

Hearts of Iron 4 ще одна глобальна стратегія від студії відомої всім любителям даного жанру. Графіка в грі хороша хоч і швидше спрощена, ніж реалістична. Музика відмінно підібрана і повністю відповідає в якій епосі ви граєте за якусь країну. У грі вам належить керувати обраною країною.

Грати в Hearts of Iron 4 ви почнете в далекому минулому, а закінчити можете вже в сучасному світі.

Гра скоріше про завоювання та домінування у світі, ніж про розвиток хоч і воно тут є. Навіть якщо ви дуже миролюбні та не шукайте ворогів, то рано чи пізно хтось із сусідніх країн захоче завоювати ваші землі. Тому захоплюючись економікою, дипломатією та наукою не варто забувати про створення міцної та добре озброєної армії.

Ваші можливості практично безмежні, ви навіть можете займатися такими дрібницями як самостійно розміщувати заводи та фабрики у стратегічно зручних місцях. Але не варто залишати поза увагою й інші види діяльності.

У грі можливо реалізувати будь-які найдивніші та химерні повороти історії, немає жодних обмежень. Наприклад, можна розіграти сценарій, коли союзники програють другу світову війну. Або будь-які інші варіанти на тему, а якби сталося так.

Найбільш цікаві гілки розвитку у грі у великих імперій, що трохи дивно. Адже не поодинокі випадки в історії, коли загалом невеликі країни домінували над більшою частиною світу. Але через те у невеликих держав у грі значно швидше рухається науковий та технічний прогрес. Схоже, таким чином розробники постаралися зберегти баланс.

Ви завжди знайдете чим зайняти себе граючи.

Вас чекають такі цікаві заняття як:

  • Дипломатія
  • Визначення ідеології та державного устрою
  • Військова справа
  • Науковий розвиток

І багато інших не менш захоплюючих напрямків.

Гра затягує і можна витратити кілька днів, на не найважливіші речі.

Воювати у грі вам доведеться хочете ви того чи ні. Але тут не так все просто, як здається.

Взяти і раптом напасти на сусідів не вдасться. Потрібно ретельно готувати підстави для такого кроку. Грамотно скласти претензії та підготувати війська. Але навіть у цьому випадку суперник може просто виконати всі ваші вимоги, щоб уникнути прямого зіткнення, особливо якщо ваша армія набагато сильніша.

Найпростіший спосіб здобути перемогу влаштувати смуту чи революцію і під виглядом запровадження миротворців захопити всю територію.

Видів військ у грі величезна кількість все наближено до реальності.

Ви побачите тут:

  1. ППО
  2. Авіацію
  3. Десант
  4. Піхоту
  5. Саперів
  6. Флот

І можливо навіть кінноту.

Бої не надто обтяжливі, немає необхідності пересувати на полі бою кожен підрозділ. Для цього вони мають своїх командирів. Ви як головнокомандувач лише визначаєте мету.

Присутня онлайн режим. Легко можна з'ясувати, хто з ваших друзів кращий стратег.

Hearts of Iron 4 скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Придбати гру ви зможете на порталі Steam або на офіційному сайті.

Хочете стати правителем будь-якої країни на ваш вибір? Тоді встановлюйте гру прямо зараз та починайте грати!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more