Закладки

Hellgard

Альтернативні назви: Хеллгард

Hellgard & nbsp; online & ndash; це безкоштовна браузерна MMORPG гра, зроблена у стилі фентезі, де мешкають обортного, вампіри й інквізитори.

Отже, що б почати гру, вам потрібно пройти Реєстрація Hellgard:

  • ввести свій e-mail і пароль
  • вибрати для себе персонажа
  • привласнити персонажу ім'я

Щодо персонажів у грі Hellgard: & nbsp; існує три раси, Інквізитори, Перевертні і Вампіри. Кожна раса пропонує вибрати чоловічий чи жіночих підлогу.

Давайте детальніше розглянемо ці раси:

Інквізитори & ndash; вони полюють на небезпечних для людей істот і володіють надприродними здібностями;

Перевертні & ndash; хоробрі і безжальні істоти, які готові боротися, як з вампірами і інквізиторами, так і з самими собою;

Вампіри & ndash; це вампіри, вони люблять кров, але деякі воліють людську, а деякі суто тваринну.

У гра Хеллгард, у кожного персонажа, є п'ять найважливіших параметрів:

Сила & ndash; впливає на потужність удару;

Статура & ndash; впливає на збільшення кількості пунктів життя і броню;

Спритність & ndash; впливає на можливий уворот; & nbsp;

Інтелект & ndash; впливає на кількість пунктів енергії, магічний захист і атаку;

Удача & ndash; впливає на ймовірність критичного удару.

Надалі, грати в онлайн гру Hellgard, з кожним новим рівнем або якимось певним досвідом, ви зможете вибірково збільшувати ці параметри, але при цьому необхідно враховувати, на що саме буде впливати кожен параметр і збільшувати & nbsp; саме той, який потрібен вам для подальших перемог.

У кожної з рас в онлайн гра Хеллгард, є свій унікальний місто і унікальний тип розвитку персонажа, крім того, у кожного персонажа є особистий вид зброї та засоби захисту, свій напрямок розвитку та індивідуальні професії (шахтерство, рибальство, збиральництво, торгівля ). Для того, що б підвищувати досвід у Хеллгард онлайн гра, ви повинні будете брати участь у проходженні численних і захоплюючих квестах, і виконувати різні завдання. Світ гра Hellgard & nbsp; онлайн складається з безлічі колоритних локацій, на яких мешкають різні тварі і монстри. Ось деякі з представлених локацій: Долина безтурботність, Перст Серфірота, Жаб'є Поле, Бої на виживання, Лабіринт, Камеліард, Мисливські угіддя Камеліарда, Теорот.

Розвиток вашого персонажа в грі, залежить від таких факторів, як особистий досвід і відповідність вчинків щодо моралі обраної раси. Тому в Нellgard грати вам варто звернувши увагу на свою репутацію.

Варто відзначити, що грати в гру Hellgard & nbsp; онлайн, у вас буде унікальна, як для таких ігор можливість, володіти вихованцями (тваринами), які настільки віддані своєму господареві, що готові вступити в бій, що б захистити свого господаря. Купити собі вихованця можна у Дресирувальника.

Кілька слів, про те, як грати в Hellgard, можна заробляти. Ось декілька варіантів: виконуючи квести, збираючи цінний дроп, торгуючи речами, а також за допомогою своїх друзів (через інфо гравця).

Система бою в Хеллгард грі побудована в режимі реального часу, де крім звичайних боїв, ви можете приймати участь в смертельних масових битвах. Для того, що б в Хеллгард грати було цікавіше, в грі існує можливість створення кланів.

На завершення огляду, додам наступне: гра не для слабонервних, досить жорстка, з хорошою графікою і звуковим оформленням. Після Реєстрація в грі Hellgard, ви не пошкодуєте про те, що вирішили спробувати себе в ролі одного з представлених персонажів в цій грі. & nbsp;

Так що, Hellgard & nbsp; реєстрація чекає на вас!

& nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more