Закладки

Hero Factory

Альтернативні назви:

Hero Factory дуже незвичайна RPG для мобільних пристроїв. Гра барвисті мультфільму графіка в унікальному стилі. Озвучення та вибір музики виконані добре.

Під час гри ви переноситеся в магічний світ де боротиметеся зі злом.

Роботи вам належить багато. Ворожі боси перемогти дуже складно, для цього знадобляться численні армії воїнів.

  • Виробляйте механічних воїнів на конвеєрі
  • Заробляйте золото, щоб модифікувати виробництво і виготовляти сильніших бійців
  • Вибирайте тактику для битви і виготовляйте армії, що складаються з різних видів військ
  • Перемагайте ворожих босів
  • Грайте в міні-ігри три в ряд

Це невеликий список основних завдань під час гри.

На початку ви зможете пройти невелике навчання для того, щоб більш ефективно керувати ігровим інтерфейсом. Далі починається гра.

Грати в Hero Factory буде цікаво всім любителям RPG, але й решті варто спробувати. Гра вийшла у розробників дуже незвичайна та атмосферна.

Не всі воїни доступні спочатку, для того, щоб виробляти найпотужніших бійців доведеться виконати певні умови.

На поведінку воїнів під час бою ви ніяк не впливаєте, вони атакують мету самостійно. Допомога своїм загонам можна надати застосовуючи особливі види атак, в той момент коли це найбільше необхідно на ваш погляд.

Якщо не можете пройти далі просто наберіться терпіння і збирайте золото. Накопичивши достатньо, ви допрацюєте виробничі лінії та отримаєте сильнішу механічну армію.

Бойові навички бійців можливо покращувати, але на це знадобиться час. Підвищуючи рівень воїнів, враховуйте, чи зможете обходитися без них деякий час, можливо краще буде почекати зручнішого моменту.

У вас буде можливість вибирати якісь навички розвивати. Належити до цього краще серйозно, від цього може залежати успіх ваших воїнів на полі бою, а змінити навички можливості немає.

На успіх атаки впливає вибір військ. Проти різних ворогів можуть бути більш ефективні маги, лучники, копійники, мечники або стрілки. Вибравши правильну команду, здолати босів буде набагато легше.

Складність битв зростає в міру гри. Нагороди залежать від складності. Здолавши сильнішого супротивника ви отримаєте більше золота та інших цінних ресурсів.

Є можливість боротися з іншими гравцями на арені. Але це може бути складніше, оскільки противники іноді зустрічаються набагато сильніше за вас.

Для того, щоб відкрити скрині з нагородами потрібен час, прискорити отримання призів можна переглядаючи рекламні ролики.

Внутрішньоігровий магазин дасть можливість придбати золото, скрині зі спорядженням та бустери. Оплата можлива як валютою гри, і реальними грошима. Асортименти оновлюються щодня, бувають знижки.

Грати в Hero Factory можна і без інтернету, але для деяких режимів інтернет з'єднання все ж таки необхідне.

Hero Factory скачати безкоштовно на Android можна скориставшись посиланням на даній сторінці.

Почніть грати прямо зараз, щоб налагодити виробництво найсильніших механічних воїнів та перемогти ворогів!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more