Закладки

Hero Tale

Альтернативні назви: Хіро Тейл, Історія героя, Оповідь про героя

Герої не народжуються, ними стають

Онлайн гра

Hero Tale для мобільних пристроїв ще дуже молода і була опублікована на початку 2022 року. Творцями є студія з кумедною назвою Weird Johnny Studios. І назва студії, і сама гра витримані в кумедних тонах. Хоча жанр звичайний - RPG - але з відгоміном старих RPG, де була історія і душа. Оскільки Hero Tale знаходиться в стадії активної розробки, у грі не так багато функцій. Щотижня та місяця розробники діляться напрацюваннями та оновленнями в черзі. На сьогоднішній день ігрового процесу вистачає на кілька днів, а потім - тільки гринд (постійне вбивство монстрів для збільшення кількості золота, артефактів і підвищення максимального рівня). Але не будемо говорити про сумне. Спільнота в Discord дуже швидко зростає, і найближчим часом ми отримаємо ще одне оновлення, яке принесе нові локації та монстрів.

Особливості гри Hero Tale

Все дуже просто і зрозуміло. Вам не потрібно бігати по нескінченних локаціях і витрачати на це багато часу. Вся карта складається з 104 секторів. У кожному секторі є кілька різних монстрів. Деякі сектори можуть бути містом, підземеллям або локацією з NPC. Чим далі на карті, тим сильніші монстри і крутіше з них здобич, дають більше досвіду та очок навичок. На деяких секторах можна зустріти сильних босів. Щоб перемогти їх іноді недостатньо мати високий рівень, проявити кмітливість і, наприклад, змінити зброю з лука на меч із щитом.

Ваш персонаж починає битися автоматично після натискання кнопки «Пошук ворога. Якщо ви лучник, монстрові знадобиться деякий час, щоб наблизитися до вас, і навпаки. Ви фехтувальник і напали на лучника - знайдіть час, щоб наблизитися до нього. З вищими рівнями ви розблокуєте навички і з їх допомогою ви зможете підвищити таку перевагу лучників.

  • Лучник - високий і швидкий урон, низький захист.
  • Мечник - середня шкода, високий захист, багато очок життя.
  • Mage / Sorcerer - ще не повноцінний клас у грі, на даний момент є тільки магія зцілення; атакуючі заклинання в грі.

Взагалі в Hero Tale класи як такі є відносним поняттям. Чим вищий ваш рівень, тим більше очок навичок ви отримали, і ви зможете зробити свого героя універсальним бійцем. В результаті ви зможете стріляти з лука, наносити нищівний удар булавою і спалювати своїх ворогів заклинаннями.

Дерево навичок

Коли ви вперше потрапите до розділу з навичками, ви, ймовірно, заплутаєтеся. Але почати досить просто - слідкуйте за однією з гілок і вивчіть її по максимуму. Наприклад, вам сподобалося володіти мечем і ви хочете розвивати свій характер в цьому напрямку. Тож вам потрібні навички для життя, швидкість атаки та пересування, сила та броня. Витрачати очки на ману або на дальні атаки не має сенсу. І навпаки – ви лучник, тож ви вивчаєте дальні атаки, швидкість атаки, життя, шанс критичного удару та силу критичного удару.

Серед навичок є так звані великі навички, щоб отримати до них доступ, потрібно вивчити навички навколо. Наприклад, гурток навичок збільшення сили, який ви відкривали (6 шт.) і вам надається можливість вивчити великий навик +10% до сили. Вивчивши такі великі навички, ви значно зміцните свого героя.

Основна кампанія

Поки гра Hero Tale все ще знаходиться на стадії розробки, кампанії як такої немає. Про зовнішність героя розповідається коротка передісторія. Після цього у вас є карта для вивчення. Сподіваємося, що в майбутньому розробники додадуть захоплюючу історію. Поки що насолоджуйтесь тим, що ми маємо :-)

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more