Закладки

Heroes of Valhalla

Альтернативні назви: Герої Валгали

Heroes of Valhalla - відмінний коктейль жанрів

Гра Heroes of Valhalla ще зовсім свіжа і знаходиться на стадії активної розробки. Це означає, що завтра гра може відрізнятись від тієї, яку ви бачите сьогодні. Але вже сміливо можна констатувати, що тут переплітаються кілька жанрів стратегії та tower defense. Оформлення у скандинавському стилі, вікінги, їх міфологія та герої.

Ігровий процес

Тут все досить просто, починаючи грати в Heroes of Valhalla вас вітає чорний ворон, який познайомить із грою. Якихось вступних роликів чи історій тут немає, поки що. Так само, як немає вибору персонажа чи раси. Вам дають в управління невелике село, його потрібно розвивати, забудовувати будівлями та обороняти. Весь ігровий інтерактив – це оборона села. Але оборона ця не проста, тут немає армій, принаймні у вас немає облогових гармат, а тільки могутні герої та захисні вежі.

Ви повинні організувати та розвинути баштовий захист свого міста від нападів ворогів. Кожну атаку ви ініціюєте самі та виставляєте героїв на захист теж самі. Так само героями можна керувати та розташовувати їх на полі бою між захисними спорудами. Не забувайте будувати та розвивати башти, вони атакують ворогів автоматично при їх досягненні зони атаки башти.

Герої основний, на сьогоднішній день, захисний тип військ. У захисті може бути не більше чотирьох героїв. Вони бувають різних спеціалізацій:

  • Берсерк завдає багато шкоди в рукопашному бою
  • Промінь завдає багато шкоди в далекому бою
  • Лицар низька шкода, але високий захист
  • Стопорщик середня шкода і середній захист

Як тільки ви ініціюєте атаку, герої виходять за ворота і зустрічають ворогів віч-на-віч. Ви можете надіслати їх на перехоплення різних угруповань, а можете залишити біля головних воріт міста для максимального захисту. Адже якщо ворота впадуть, то впаде і все селище. Рекомендуємо грамотно продумувати етапи захисту.

Невелика порада: на початкових етапах збудуйте захисні вали та підвищіть їм рівень. Чим вищий рівень такої будови, тим вищі його окуляри життя і він складніше долається супротивником. А ви тим часом можете розстріляти його з луків або засипати камінням. Зверніть увагу, башти теж є різних типів з різною силою, швидкістю та зоною атаки. Нові типи веж відкриваються в міру знищення хвиль противників. Так само, за кожну хвилю ви отримуватимете цінні нагороди від ворона. Це може бути золото чи ресурси, чи роги призову героїв, як легендарних, і звичайних. Ваші супротивники на кожному етапі еволюціонуватимуть та розвиватимуться. Отже, ви повинні покращувати свій захист та розвивати своїх героїв. Зверніть увагу до типи військ противника. Є солдати, які перестрибують перепони, є лучники та арбалетники, а є звичайні воїни ближнього бою.

Heroes of Valhalla безкоштовно і почати грати на комп'ютері можна за допомогою Андроїд-емулятора. Адже ця стратегія була розроблена для смартфонів.

Вам може здатися, що гра дуже проста і тут немає родзинки, але не забувайте, що це ще бета-версія і вже через тиждень розробники можуть додати щось новеньке і кумедне.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more