Закладки

Homeseek

Альтернативні назви:

Homeseek симулятор виживання з елементами містобудування. Гра доступна на ПК. Графіка 3d красива і реалістичний вигляд. Вимоги до продуктивності невисокі, хороша оптимізація. Озвучкою займалися професіонали, а музична добірка порадує вас.

Вижити у світі, який перетворився на пустелю, а вода цінується дорожче за золото, буде складно. Ви повинні взяти на себе відповідальність за групу людей і подбати про них. Перед тим як взятися за таку важливу місію, щоб швидко освоїтися з керуванням, пройдіть невелике навчання. Після цього на вас чекає багато небезпечних, але цікавих пригод. Грати в Homeseek можна довго, оскільки на вас чекає тут відразу дві кампанії та 9 сценаріїв.

У грі у вас будуть різноманітні завдання:

  • Дослідіть пустельний світ
  • Знайди та налагодьте видобуток води та інших цінних ресурсів
  • Дослідіть втрачені технології, покращуйте споруди та техніку
  • Розширюйте ваше поселення, будуйте нові будинки
  • Змагайтеся з іншими гравцями онлайн за місце у таблиці рейтингу

Це деякі із завдань, якими вам належить займатися.

Найскладніше буде на самому початку.

В умовах тотального дефіциту ресурсів важливо правильно вибирати пріоритети. Не поспішайте швидко розширювати поселення чи займатися науковими дослідженнями. Робіть все поступово, інакше ви ризикуєте занадто багато ресурсів витратити на проект, який на даний момент не потрібен і не вистачить можливостей, створити важливу для виживання споруду.

Коли забезпечите своїх людей усім необхідним і поселенню не загрожуватиме швидка загибель, можна буде відправити розвідників дослідити далекі території або зайнятися виконанням квестів. Нагороди за складніші завдання принесуть багато корисного, але можуть і навпаки, занапастити все, що ви встигли досягти. Обмірковуйте кожне рішення, оскільки це безпосередньо впливає на успіх або провал місії.

Після того як набудете достатньо досвіду граючи в локальні кампанії та сценарії, можете спробувати сили в онлайн режимі з іншими гравцями. Для того, щоб здобути перемогу, доведеться діяти з максимальною жорстокістю. Намагайтеся пошкодити чи саботувати критично важливі будинки на території суперників. Викрадайте ресурси, знищуйте техніку. Робіть все можливе, щоб змусити ворогів гинути від голоду та відсутності води. Але не забувайте і про захист свого поселення, суперники можуть виявитися досить досвідченими та хитрими, це дозволить їм таким же чином знищити ваше невелике місто.

Грати в Homesick можна як онлайн, так і офлайн. Це зручно, ви зможете цікаво проводити час у грі, навіть якщо у вас не буде в якийсь момент можливості підключитися до інтернету.

Homeseek скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Гра можна купити на порталі Steam або на офіційному сайті. Якщо ви не хочете сильно витрачається, зачекайте на розпродаж і отримайте гру зі знижкою.

Встановіть гру і почніть грати прямо зараз, щоб створити найкраще поселення в зруйнованому апокаліпсисом світі, і відродити цивілізацію!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more