Закладки

Homeworld

Альтернативні назви:

Homeworld одна з перших космічних стратегій в якій космос зробили по-справжньому тривимірним. Графіка при перевиданні була значно доопрацьована та покращена. Звук змінювати не потрібно все і так на досить хорошому рівні.

Гра про расу гуманоїдів, що називають себе Хігарі, дуже схожих на людей. У ході еволюції вони навчилися будувати космічні кораблі та вийшли до космосу. Там вони зустріли багато розумних цивілізацій на різних стадіях розвитку. Одна з них Бентуссі мала могутній артефакт під назвою Ядро, що залишився від зниклої раси предтеч. Цей артефакт дозволяв їхньому флагману відкривати підпросторовий тунель і переміщатися миттєво на величезні відстані. Саме ця цивілізація допомогла Хігарянам освоїти технологію малого стрибка, що дозволило рухатися у космосі набагато швидше.

Через кілька десятиліть у галактиці почалася війна за нейтральні системи, внаслідок цього після величезних втрат Хігарі розділилися на кілька десятків світів. Для досягнення миру було створено Союз Народів, який мав вирішувати всі суперечки, але це не спрацювало і призвело до ще більш руйнівної війни. У ході бойових дій у руках Хігарян виявився другий великий артефакт, такий як Ядро у Бентуссі. Але через ланцюжок несприятливих подій корабель, на борту якого знаходилося Ядро зазнав катастрофи на безлюдній планеті.

Члени екіпажу, що вижили, кілька поколінь відтворювали технології і сформували невелику народність на даній планеті. Після того як вони знову змогли вийти в космос, їм пощастило знайти Ядро з картою розташування світу Хігар, їх батьківщини. Було ухвалено рішення здійснити подорож і повернутися до рідного світу.

З цією метою був побудований величезний корабель, названий Материнським, керувати ним призначили дівчину Карен, розум якої був підключений до управління, що зробило її частиною корабля.

У цій подорожі ви повинні будете допомогти їй керувати походом, щоб досягти далекої мети.

Всі гра є 16 місій стрибків.

У кожному з місць ви зустрінете сильних ворогів. Усіх їх потрібно буде перемогти по черзі.

На Материнському кораблі є все необхідне для перемоги. Нестачі ресурси і технології ви дістанете під час гри.

  • Будуйте нові кораблі
  • Добувайте ресурси з довколишніх планет
  • Дослідіть технології та створюйте кораблі нових конструкцій

Крім основного сюжетного завдання у вас буде можливість вибирати додаткові квести. Виконання кожного з таких додаткових завдань допоможе вашому флоту стати сильнішим або навпаки послабить ворогів.

Перший час може бути трохи незвично орієнтуватися в тривимірному космосі, але з часом ви звикнете.

Активна пауза під час битв дозволить розпланувати черговість дій вашого флоту на полі бою.

Класів бойових кораблів багато від величезних крейсерів до маленьких маневрених винищувачів.

Після перемоги над противником не поспішайте робити стрибок. Зберіть залишки ворожого флоту вивчіть технології, проведіть покращення та модернізацію своїх кораблів.

Homeworld скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Придбати гру ви зможете на майданчику Steam або на офіційному сайті.

Приступайте до гри якомога швидше, цивілізація Хігарі не зможе обійтися без вашого керівництва!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more