Закладки

Humankind

Альтернативні назви:

Humankind гра про розвиток цивілізацій і не тільки. За деякої схожості з відомою лінійкою ігор, розробникам вдалося створити шедевр. Графіка тут досить непогана, але головне не це. Завдання гри створити і допомогти розвинутись цивілізації, і тільки вам вирішувати якими рисами вона буде наділена.

Перш ніж ви почнете грати в Humankind, вам належить створити аватар, а потім вибрати емблему та кольори імперії. Починається ця пригода за часів неоліту. Керуйте первісними людьми у звірячих шкурах, досліджуйте територію та збирайте їжу. Після отримання зірок епохи можна зробити виток у розвитку. Зірки епохи дають виконання певних завдань, наприклад збільшити чисельність населення до необхідного значення, завоювання нових територій, дослідження необхідних технологій та інші.

Прі переході в нову епоху вам відкриється можливість змінити культуру свого народу і це дуже цікава опція, що дозволяє поєднувати в характеристиках населення різні унікальні риси. Перелік доступних культур індивідуальний кожної епохи. Їхня кількість більше сотні, тому перераховувати тут усі ми не будемо. Культури поділяються на грі на сім типів у кожного з яких свій символ.

  • Естет звезда
  • Аграрій пшениця
  • Будівник шестеренка
  • Експансіоніст прапор
  • Торговець монета
  • Мілітарист мечі
  • Вчений атом

Со зміною епох, можна досягти унікального поєднання характеристик народу. Однак це робити не обов'язково, можна всю гру розвивати одну цивілізацію, але й додаткових здібностей їй тоді не надати. Ваша цивілізація на карті не самотня. Дипломатія у грі дуже цікава. Інші народи можуть бути ворожими, дружелюбними або насторожено ставитися до вас. Їхні лідери можуть вас боятися або любити, а комусь ви, наприклад, можете бути несимпатичні. У дружніх цивілізацій можна наймати воїнів чи навіть поглинути таку цивілізацію без кровопролиття.

У грі є особливі будови, релігійні споруди та чудеса світу. Коли ви вибираєте унікальний проект, можна не турбуватися, що сусіди побудують його першим, як тільки ви зробили вибір, для всіх інших він стає недоступним. Є в характеристиках вашої цивілізації вкладка ідеологія. Залежить вона від прийнятих вами рішень у особливих ситуаціях. Бої і війни можуть бути цікаві, але, якщо вам не до душі такі речі, ви завжди можете віддати це на розсуд комп'ютера вибравши автоматичний режим. Варто пам'ятати, що комп'ютер не завжди робить правильний вибір і можливий програш там, де можна було перемогти.

Ведіть свій народ від неоліту до сьогодні або навіть загляньте в майбутнє, обравши свій неповторний шлях. Вирішуйте самі на чому сконцентрувати увагу. Це може бути дипломатія, розвиток науки, торгівля чи численні битви за нові території. Можливості гри практично безмежні. Можна навіть не найсильнішою цивілізацією знайти нову незвідану землю заснувати там поселення і отримати величезний стрибок у розвитку випередивши всіх.

Humankind скачати безкоштовно, не вдасться, на жаль. Але ви можете придбати гру на ігровому майданчику Steam або на офіційному сайті. Гра безумовно заслуговує на увагу. Не зволікайте, доля цивілізації у ваших руках, почніть грати прямо зараз!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more