Закладки

Idle Heroes на ПК

Альтернативні назви: Ідл герої

Скачать Idle Heroes на ПК - командні битви і не только

Ігра Ідл Герої підійде тим, хто любить RPG ігри, але не особливо любить бігати по карті і виконувати завдання. Тут ви знайдете більш 300 різних героїв з різними здібностями, яких можна зібрати в групу і йти копати монстрів і босів. Гра не нудна, а навпаки - затягує на довго. Кожен герой унікальний і має власні навички та здібності. Правильна комбінація дозволить вам створити непереможну бойову групу.

Ігра Idle Heroes починається з навчання, що займає пару хвилин. Вам розкажуть про ази гри, битви, типи і атрибути героїв, їх найм і прокачування. Так що проходите навчання уважно. На початковому етапі у вас буде не так і багато можливостей і фіч, які відкриваються на наступних етапах гри. Рекомендуємо швидше зайнятися підвищенням рівня аккаунта. Функції будівель:

 • Бітва - надішліть команди героїв в бій, щоб виконати авто-фарм і буде битися з мобами. У боях можна отримати досвід, духи, золото і спорядження. Ще є шанс вийти подвійний приз.
 • Іспитаніе сміливця - постійні бої з гравцями на інших серверах гри. Збирайте групу і вступайте в бій. Зверніть увагу, після кожного етапу здоров'я вашої групи не відновлюється.
 • Башня Забуття - всередині вежі є різні варти, переможете їх і отримаєте масові камені і спорядження. На певних поверхах є шанс отримання героя з 5тью зірками.
 • Арена - боріться з іншими гравцями на арені. Перемагайте, отримуйте окуляри і безкоштовні алмази. По п'ятницях відкривається Випробування чемпіонів - тут повинен залишитися тільки один. Він же і отримає головний приз, гідний чемпіона!
 • Магіческій коло - найшвидший спосіб отримати нових героїв. Зберіть більше сердечок друзів або святкові для безкоштовного призову героя. Коли коло заповнений енергією ви отримуєте автоматично 5 * героя.
 • Круг створення - єдиний спосіб підвищити зірковість героя. Зберіть необхідні ресурси і матеріали для підвищення.
 • Алтарь - поглинає непотрібних героїв. Натомість отримуєте духи героїв, камені прогресу героя, пил і камені душі. Камені душі можна обміняти на героїв в магазині реконструкції. Так само камені можна отримати з пакетів подій.
 • Кузніца - створюйте спорядження високого рівня для ваших персонажів. Зверніть увагу, спорядження, яке одягнене в кузні не відображається.
 • Лотерея - збирайте монети лотереї, крутите барабан і вигравайте цінні призи.
 • Черний ринок - тут ви зможете купити духи героїв, камені прогресу героїв, оскільки героїв, спорядження, сувої призову, квитки арени, і монети лотереї.
 • Дерево провидця - закликайте героїв з певного табору за допомогою коштовності провидця. Герої 4-5 зірок. Отримуйте так само осколки 5 * універсальних героїв. Кожен заклик дає додаткове побажання провидця. Побажання дозволяти змінити героя одного табору на іншого. Міняти можна героїв 4-5 зірок.
 • Таверна - в таверні виконуєте завдання за допомогою ваших героїв і отримуєте нагороду. Завдання бувають різної складності. Складніше завдання, вище нагорода, а й для виконання потрібні більш сильні герої.

Все герої в грі відносять до різних таборів, яких 6 штук: тьма, фортеця, безодня, ліс, тінь і світло. Тінь і світло мають бонус атаки один проти одного, інші табори перед ними жодних бонусів не мають. Темрява б'є фортеця, фортеця б'є безодню, безодня б'є років, ліс б'є темряву.

Idle Heroes - Унікальна подія до Великодня - Великодній бал

Іспользуйте молоток, щоб розбити яйце і отримати подарунок міститься в ньому. Є три типи молотків і яєць:

 • деревянний молоток розбиває звичайне яйце; містить сувої призову, золоті молотки, 1м монет, частини скінів для героїв.
 • золотой молоток - золоте яйце; містить частини легендарних героїв, легендарне спорядження і діамантові молотки.
 • брілліантовий молоток - діамантове яйце; містить тільки кращих топових героїв, таке ж спорядження і артефакти.

Награди гідні, дерзайте!

Скачать Idle Heroes просто, натискаємо на зелену кнопку, встановлюємо емулятор андроїда BlueStacks і в ньому вже граємо в Idle Heroes на андроїд.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more