Закладки

Гра імперій

Альтернативні назви: Гра імперій

Ігрові ігри імперій: боротьба за владу.

Середньовіччя, з усіма його атрибутами представляє гру Імперій. Любителі покрокової стратегії зануриться в атмосферу лицарів, військових походів і подвигів на славу царя.

З найдавніших років три сили стикаються один з одним як вороги, заточуючи свої мечі і мріючи повалити місцевих королів, щоб очолити об'єднані землі під своїм прапором, щоб приєднатися до них як до нейтральної території. Зіткнення:

  • Severa
  • Alliance
  • UK Albion
  • Імперія Вестерлі

Естественно самі царі не хотіли ризикувати в бою і наймати лордів, які будуть представляти їхні інтереси. Підбери собі симпатичну вечірку, що спирається на місто, вербуй армію і втілюй в життя бажання свого господаря.

Game Empires запрошує вас грати в найромантичнішу епоху, коли не бракувало пригод і походів, доблесті на полі бою і турнірів. Дізнайтеся нюанси гри, щоб скористатися всіма особливостями іграшок, і багатогодинним задоволенням, які Ви надали.

заняти, побудувати і розвивати.

Цель зрозуміла - потрібно досліджувати землю і приєднувати їх до своїх. Але це правильно і боротися з вашими конкурентами і виграти той, хто буде розумним, енергійним, сміливим і спритним. Цього можна досягти постійною практикою в походах, де, звичайно, відбудуться сутички з силами противника.

Ви можете грати в гру Empires, в якій працює до п'яти лицарів, і кожен з них отримує власну команду. Виконання квестів ідеальний спосіб поліпшити характеристики командира і армії. Не забувайте вдосконалювати структуру міста: лісопилку, шахти, кар'єри та інше вони забезпечують необхідним матеріалом для виробництва солдатської техніки. Багатство міста безпосередньо пов'язане з успіхом рицарів, тому в ваших інтересах накопичувати гроші і ресурси.

V середньовіччя мали велику віру в божественну силу, і ви повинні посилатися на них як на скарбницю, поповнювану їжею або золотом. Але граф тільки це не варто.

Все заради досягнення мети.

бутів не можна сказати, що дуже ефектно. Супротивники сходяться на відкритих ділянках. Кожна одиниця призначена для одного з лицарів. Поперемінно вороги обмінювалися атаками, а армія вбивала. Коли вона повністю розбивається на своє місце, приходить новий лицар зі своїми силами. Цей рівень повинен підтримувати і намагатися поліпшити, продовжувати вигравати по всіх пунктах.

Вивчення ігрових функцій, облаштування підрозділів у правильному порядку для підтримки доходу міста на високому рівні, поліпшення своїх воїнів, кращих артефактів, придбання обладнання, і вони будуть радувати вас бойовим успіхом.

надійний союзник в грі підтримки імперій iPlayer в момент небезпеки, і чим вище ваш статус, тим більше шансів вам допомогти, поставивши ноги всім своїм талантом, включаючи управління льодом, пожежні удари, нестримну магію.

Шлях гравця проходить через велику територію, позначену на карті. Досліджуйте куточки та смуги від ворога, встановленого на землі вільного прапора, що оголошує частину Сполученого Королівства. У вас буде цікава робота, і дорога не буде здаватися нудною. Сувора, але такий дивовижний світ чекає свого правителя, готового продемонструвати силу, мудрість, турботу, бачення і талант командира.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more