Закладки

Imagine Earth

Альтернативні назви:

Imagine Earth симулятор в якому вашим завданням буде колонізація різних планет. Грати можна на ПК. Графіка 3d, дуже красива та яскрава. Озвучена гра професіоналами, музика приємна і не втомлюватиметься з часом. Оптимізація хороша, вам необов'язково мати комп'ютер із високою продуктивністю.

Колонізувати інші планети складно, оскільки умови там можуть значно відрізнятися від земних, але саме це робить гру такою цікавою. Вам доведеться зіткнутися з безліччю складнощів, боротьба з несприятливими умовами не єдина проблема, яку потрібно вирішувати. Конкуренти спробують не дати вам досягти успіху побудувавши процвітаючі колонії раніше за вас. Намагайтеся не допустити цього, але буде важко.

Перш ніж приступити, пройдіть навчання, щоб краще розібратися з ігровим інтерфейсом. Це не займе багато часу, вже за кілька хвилин ви будете готові грати в Imagine Earth.

Пройдіть випробування і досягайте успіху:

  • Дослідіть кожну з дев'яти планет
  • Добувайте ресурси необхідні для існування та розвитку колонії
  • Вивчіть нові технології, це відкриє перед вами більше можливостей
  • Боріться зі стихійними лихами і постарайтеся не забруднювати довкілля
  • Змагайтеся з конкуруючими колоніями за першість

Жоден список не зможе передати все з чим ви зіткнетеся під час гри. Розробники створили дев'ять різних планет-світів, і вам потрібно буде створити колонії на кожній з них. Ви не будете обмежені фрагментом карти, у вашому розпорядженні будуть цілі планети. Будьте обережні, приймаючи рішення, все впливає на ігровий процес. Необдуманими діями можна завдати шкоди екології та спричинити смертоносні апокаліпсиси, які ставлять під загрозу подальше існування колонії.

Навіть якщо зробили помилку не здавайтеся, постарайтеся знайти вихід із ситуації, і можливо в результаті колонія стане сильніше ніж була до цього.

Плануйте всі дії, будуйте нові будівлі та покращуйте їх у міру необхідності. Не захоплюйтесь, інакше є ризик спрямувати занадто багато необхідних для виживання ресурсів на проекти, які марні в даний момент гри.

Ігрових режимів кілька, від сюжетної кампанії та одиночних сценаріїв, до виживання з конкуруючими поселеннями керованими ІІ.

Якщо грати буде занадто важко або навпаки просто, реалізована можливість змінити рівень складності в налаштуваннях.

Для того щоб грати в Imagine Earth не потрібен інтернет. Завантажте ігрові файли і встановіть гру, після цього ви зможете зайнятися колонізацією космосу будь-коли.

Imagine Earth скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Гра можна придбати відвідавши портал Steam або офіційний сайт розробників. Якщо ви бажаєте заощадити, покупку можна зробити під час розпродажу. Перевірте, чи можливо саме зараз гра продається з величезною знижкою.

Почніть грати прямо зараз, щоб відвідати нові світи та керувати їх колонізацією!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more