Закладки

Impact Winter

Альтернативні назви: Імпакт Вінтер

Ігра Impact Winter: сценарій глобальної катастрофи

Автори книг, фільмів та ігор постійно підкидають нам тему постапокаліпсіс. Вони розвивають її, кожен раз підходячи з нового боку, пропонуючи глядачам, читачам або геймерам стати співучасниками, вірніше головними героями, які переживають пригоди самостійно. Які рішення в умовах катастрофи будуть правильними, і чи здатні ви знайти потрібні відповіді і вжити необхідних заходів? Гра Impact Winter від розробника і видавця в одній особі компанії. Mojo Bones, ставить гравців у ситуацію, де їх вчинки безпосередньо впливають на подальші події.

30 днів на виживання.

"Вплив зими" так можна перевести оригінальна назва. Мороз скував все навколо, опустившись на землю, коли в неї врізався астероїд. Це призвело до глобального зниження температури, практично всі тварини і люди загинули. Тільки жменька уцілілих знайшла притулок в напівзруйнованій церкві, а все інше поховано під товстим шаром льоду.

Начав грати в гру Impact Winter, ви будете діяти від імені героя, якого супроводжує літаючий дрон. Безпілотник отримав слабкий сигнал, що до міста йде рятувальна група, але дістатися до місця зможе лише через 30 днів. Це час, який треба протриматися за всяку ціну, і допомогти це зробити іншим.

Історія самої довгої зими.

Чтоби стати учасником подій, треба скачати Impact Winter. Тепер дійте, пам'ятаючи про головну місію дочекатися рятувальників. Одного разу ви зустрінете групу людей, і станете її ватажком. Не можна сказати, що вам будуть беззаперечно підкорятися, але вплив на них ви точно будете мати, хоча цього потрібно навчитися.

  • Вижівшіе володіють унікальними знаннями та навичками, які знадобляться для вирішення певних проблем.
  • Іногда люди впадають у відчай, і не хочуть нічого робити. Ваше завдання підтримувати моральний дух на високому рівні.

Періодіческі ситуація ускладнюється, адже погодні умови продовжують погіршуватися. Відчуваючи голод і холод, хто завгодно зламається, але варто цьому статися, як людство програє. Спробуйте знайти спосіб підтримати надію на краще у всіх членів команди, не даючи градусу настрою опускатися нижче нуля.

Чтоби успішно в Impact Winter грати, необхідно досліджувати світ в тому вигляді, в якому він зараз перебуває. Це руїни, але в них приховані корисні речі, яким напевно ще можна знайти застосування. Це може бути що завгодно:

  • Еда
  • Одежда
  • Ножі
  • Спічкі
  • Световие шашкі
  • Огнестрельное оружіе

Любая деталь одного разу може зіграти важливу роль. Проявіть винахідливість, і з нічого раптом народиться щось. Небезпека підстерігає на кожному кроці, особливо вночі, коли на полювання виходять здичавілі собаки або банди мародерів. Найкраще з ними не перетинатися, але якщо зустрілися, не завадить в запасі мати зброю з запасним набором патронів.

Купіть Impact Winter - вона абсолютно точно витримана в рамках жанру пригод на виживання. Любителі подібних випробувань відправляться підкорювати незвіданий простір колись прекрасного мегаполісу. Це виклик цивілізованій людині, відвикла боротися за власне життя без допомоги армії, поліції та інших служб.

Взяв на себе роль ватажка, не кожен зуміє виправдати це звання. Накази більше не діють, і розраховувати можна тільки на довіру і авторитет, які ще належить завоювати обдуманими вчинками. Взаємодіючи з персонажами, ви або знайдете оптимальний підхід до кожного, щоб підтримати моральний дух, або ні. Але пам'ятайте, що вціліти можна лише спільно.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more