Закладки

імперія Онлайн

Альтернативні назви: імперія Онліне

Імперія Онлайн від села до держави.

Понятіе стратегії означає продуману систему дій для досягнення глобальної мети з використанням наявних в розпорядженні ресурсів. Браузерна гра Імперія онлайн доступна для мільйонів гравців, в режимі он-лайн. Відмінною особливістю цього проекту є те, що всі дії проходять в реальному часі, а користувачів в проекті налічується понад 30 мільйонів.

Начіная грати в Imperia Online, користувач проходить не складну реєстрацію, форма якої складається всього з трьох полів - ім'я, пароль і адресу електронної пошти. Після цієї хвилинної процедури гравець переноситься у часі в середні століття, отримує наділ землі з кількома будинками. Навчання досить швидко закінчується і користувачеві нічого не залишається, як продумати і вибудувати успішну стратегію, що б перетворити маленьке село в велику і величезну сильну імперію. Ресурсів для будівництва могутньої держави в проекті всього чотири найменування золото, камінь, дерево і залізо. Використовуючи розум, і доступні ресурси, гравцеві належить пройти довгий шлях.

Развівать і панувати.

Путі розвитку власної імперії в грі різні, гравці самі визначають свій успішний сценарій, але якщо не розвивати одночасно всі напрямки, то перекіс в одну або іншу сторону неодмінно позначиться на якості життя підданих. Завдання в проекті збудовані таким чином, що б підтримувати золоту середину.

Ігра Імперія Онлайн дає можливість розвивати відразу чотири напрямки діяльності:

  • Военная політика створення потужної армії можливо при будівництві спеціальних будівель, розвитку наукової бази для дослідження нових видів озброєння. Сильна армія дозволяє гравцеві розширювати територію, приєднувати провінції до столиці держави і формувати колонії;
  • Економіческій зростання досягається шляхом видобутку ресурсів і наявністю виробництв. Чим більше громадян у віртуальній країні, тим більше робочої сили і тим більше можливостей для збору податків. Ще один вид доходів, це торгівля. Торгувати можна з іншими гравцями.
  • Діпломатія і союзники сусіди і друзі по грі потрібні не тільки для створення торгових зв'язків і шляхів, а й для військових альянсів. Вступивши в існуючий союз або створивши свій, гравець хоч і вносить кошти в загальну скарбницю, зате отримує від друзів технології, військову підтримку або просто може позичити грошей.
  • Культурное розвиток потрібно вибудовувати гарні міста з культурними пам'ятками, це говорить про сильну економіку. Гравець не обов'язково військовим шляхом може розширювати свою територію, інші учасники проекту можуть захотіти приєднатися до сильної Імперії без боїв.

Імперія Онлайн Великі Люди має ще одну особливість, в ній існують династії правителів, які можуть накопичувати власний досвід. У кожного імператора є власні здібності і сильні сторони, в якій-небудь області. Примітно те, що ці персонажі живуть справжнім життям, вони народжуються, дорослішають, старіють і вмирають. У кожного Великого людини талант до чогось, наприклад він може збільшити чисельність війська.

В проект Імперія Онлайн грати можна невизначену кількість часу, гра проходить в неспішному темпі, але користувач не втомиться від тривалих очікувань, так як поки виконується одне завдання, можна спокійно зайнятися іншими. Гравці в проекті мають можливість спілкуватися між собою, обговорювати спільні стратегії, плани та шляхи розвитку.

Отдельное увагу варто приділити графіку і звуку. Відмінно промальовані зображення і гармонійне звукове оформлення порадує навіть самих вимогливих гравців.

Унікальное подія на Великдень в Імперія Онлайн (Триватиме 10-21. 04. 2020 р)

Пасха - один з найзнаменитіших і шанованих свят у календарі. І саме тому ми ставимося до цього дуже серйозно щороку. Цей рік нічим не відрізняється, звичайно. Єдине питання, яке ви повинні задати під час Пасхи, це: скільки яєць ви можете носити однією рукою? А що ти будеш робити іншою рукою? Що ж, відповідь на друге питання очевидна - ви будете збирати яйця! Насправді кількість яєць не має великого значення, тому що ви можете нести стільки, скільки зможете! Ось і весь сенс заходи "Полювання на яйця", яке буде знову запущено, щоб відсвяткувати наступаючу Великдень! Він розпочнеться 10 квітня і закінчиться 21 квітня.

Для тих з вас, хто вперше спробує Полювання на яйця, правила прості:

  • В деяких нейтральних містах будуть заховані яйця;
  • Каждий гравець може відправити шпигунів в будь-який нейтральний місто, і у нього буде можливість наказати своїм шпигунам шукати яйця;
  • Собранние яйця можна використовувати для покупки внутрішньоігрових предметів і бустерів;
  • Каждий раз, коли гравець знаходить яйце, у нього є шанс бути ОСОБЛИВИМ;
  • Томи, Талісмани, Коробки, Плани, Чоботи і багато інші цінні речі чекають, щоб їх можна було купити за насилу зароблені Яйця;

Ітак, ми переконали вас увійти в Imperia Online на Великдень?

Ми дуже на це сподіваємося!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more