Закладки

Infinite Magicraid

Альтернативні назви:

Infinite Magicraid гра для мобільних платформ у жанрі RPG з елементами стратегії. Графіка якщо ваш пристрій має достатню продуктивність – гарна. Музика підібрана зі смаком, озвучення дуже реалістично виконане. У грі ви маєте створити команду з непереможних воїнів і розвивати їх навички виконуючи різні завдання.

Перш ніж грати в Infinite Magicraid придумайте собі ігрове ім'я і пройдіть невелике навчання, щоб дізнатися основи гри.

Далі ви зможете залишити Гавань Меча з командою воїнів. Ваше завдання знайти можливість здобути перемогу над богом на ім'я Ліхем і не допустити розпаду континенту Лоус.

Перемогти таке сильне божество завдання не з легких і, перш ніж відбудеться фінальна битва, на вас чекає багато справ.

Ось деякі з них:

  • Дослідіть величезний континент
  • Добувайте матеріали для покращення спорядження
  • Поповнюйте свою колекцію героїв
  • Знищуйте зустрінутих лиходіїв
  • Вибирайте якісь з навичок бійців вашої команди покращувати

Перелічені завдання далеко не все, що чекає на вас у цій грі.

Найскладніше сформувати з героїв непереможну команду. Загалом у грі понад 200 героїв та 10 різних фракцій, це дає величезні можливості щодо їх застосування. Намагайтеся зібрати команду з бійців, які доповнюватимуть один одного на полі бою. Якщо самостійно у вас не дуже буде виходити, ви легко знайдете в інтернеті готові рішення, але експериментувати самостійно набагато цікавіше. Можливо, саме ваша команда стане найсильнішою у грі.

Вихід битви не завжди залежить тільки від сили бійців, для того, щоб досягти успіху їм необхідні міцні обладунки та потужна зброя. Все це ви зможете створити, збираючи матеріали під час мандрівок. Будь-яка зброя або предмет спорядження може бути покращено для чого потрібно багато екзотичних елементів.

Отримуючи досвід, ваші воїни можуть підвищувати рівень, це дає можливість відкрити нові навички або посилити вже доступні. Вибрати навички, що вивчаються, іноді може бути вкрай непросто адже їх у грі більше тисячі і вивчити їх все неможливо.

Бойова система не складна, битви відбуваються в покроковому режимі. Ви вирішуєте, в якій послідовності герої будуть завдавати ударів і коли використовувати спеціальні прийоми. Розробники подбали про ситуації, коли вам для збирання ресурсів необхідно перемогти багато не дуже сильних супротивників. У такі моменти ви можете увімкнути автоматичний бій і просто спостерігати за тим, що відбувається.

Створюйте альянси з іншими гравцями і боріться зі злом разом або ви можете помірятися силами в битвах PvP.

Заглядайте в гру щодня та отримуйте щоденні призи та завдання. Наприкінці тижня якщо ви не пропустили жодного дня на вас чекатиме ще цінніший подарунок.

Внутрішньоігровий магазин оновлює пропозиції кілька разів на день. Там можна купити зброю, броню, матеріали або екзотичних героїв для свого загону за ігрову валюту або реальні гроші.

Infinite Magicraid скачати безкоштовно на Android можна перейшовши за посиланням на сторінці.

Встановіть гру та візьміть участь у порятунку фентезійного світу!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more