Закладки

Infinity Clan

Альтернативні назви:

Infinity Clan гра про злиття предметів для мобільних платформ з елементами RPG. Тут ви побачите яскраву, гарну графіку у мультиплікаційному стилі. Ігровий світ добре озвучений, а музика здатна підняти настрій будь-якому гравцю!

Перш ніж грати в Infinity Clan створіть персонажа, яким будете керувати. Виберіть аватар та придумайте ім'я.

Після цього необхідно буде пройти невелике навчання і можете приступати безпосередньо до гри.

На початку вам буде доступна мінімальна кількість ресурсів і невелике поселення. Але згодом ви зможете змінити це та значно розширити ваші володіння.

  • Побудуйте замок на свій смак
  • Створіть непереможну армію
  • Захопіть найближчі землі та забезпечте ваше поселення необхідними ресурсами
  • Створіть клан або приєднуйтесь до існуючого
  • Прокачуйте своїх воїнів, щоб зробити їх сильнішими

Це невеликий перелік справ для вас. Всі ці дії дозволять вам досягти у грі успіхів, а тепер поговоримо про все більш детально.

Початок будь-якої гри непростий процес, потрібно багато встигнути зробити поки що на ваші землі не прийшли вороги, щоб якнайшвидше просунутися в розвитку до вищих рівнів.

Насамперед найкраще постаратися вирішити питання з ресурсами та розширенням поселення. Налагодьте видобуток всього необхідного, після чого збудуйте потрібні споруди та оборонні споруди у своєму містечку.

Потім займіться покращенням армії.

Воїни у грі покращуються за принципом злиття загонів та істот. В результаті ви отримаєте потужніших юнітів. Так само створюється і вдосконалюється зброя. Міські споруди зводяться і підвищують свій рівень тим самим способом.

Замок вам належить зміцнювати та захищати всю гру. Для цього потрібно буде наймати сильних героїв і не забувати підвищувати їх рівень своєчасно.

Бойова система не складна, особливих навичок від вас не потрібно. Перемагає армія, що складається з більшої кількості сильніших юнітів.

Під час гри у вас буде можливість спілкуватися з гравцями по всьому світу. Знайдіть клан, який вам сподобається і вступайте до нього. Намагайтеся не відставати від інших учасників у розвитку та бойової сили. Згодом, можливо, ви зможете очолити клан або створити свій власний. Але для цього необхідно бути найкращим лідером і найсильнішим воїном.

У грі передбачені нагороди за щоденне відвідування тому краще заглядати в неї частіше.

В регулярних оновленнях стає доступно більше можливостей, а ігровий світ постійно розширюється.

Внутрішньоігровий магазин щодня оновлює асортимент доступних товарів. Часто проводяться акції та сезонні знижки. Покупки можна робити як за ігрову валюту, так і за реальні гроші. В основному це різні прикраси, але є і предмети, які здатні трохи полегшити гру для вас. Особливо якщо ви тільки починаєте грати.

Infinity Clan скачати безкоштовно на Android ви можете, якщо перейдете за посиланням на даному сайті.

Встановіть гру зараз і станьте найкращим воєначальником у казковому світі героїв!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more