Закладки

Inkulinati

Альтернативні назви:

Inkulinati дуже незвичайна стратегічна гра. Графіка виглядає чудово, всі персонажі намальовані на стародавньому пергаменті. Це дуже незвичайне рішення, яке робить гру унікальною. Озвучено персонажів якісно, музика допомагає створити атмосферу середньовіччя.

Інкулінаті - це група дуелянтів, що існувала в середні віки, ведучи битви на сторінках манускриптів, використовуючи для цього живе чорнило. Вам належить стати одним з таких воїнів-дуелянтів.

Навчитися всім тонкощам гри буде непросто, але розробники подбали про те, щоб забезпечити гру зрозумілим, але не надто затягнутим у часі навчанням. Після того як освоїте основи, можете грати в Inkulinati.

У ході гри вам необхідно буде:

  • Розібратися у стратегіях на полі бою
  • Перемагати ворогів, використовуючи для цього живе чорнило
  • Розблокувати нових бійців для свого війська
  • Бити з іншими гравцями в PvP битвах

Гра не схожа на жодну іншу, на вас у ній чекає багато веселих ситуацій та епічних битв.

Перший час буде непросто поки ви не освоїте всі премудрості, але після того як розберетеся на вас чекає багато нелегких, але приємних перемог.

Ви зустрінете знаменитих противників, серед них сама Смерть та Данте Аліг'єрі. Перемога над такими визначними особистостями зробить вас справжнім майстром Inkulinati.

Гра в чомусь схожа на шахи. Не треба поспішати і робити хід якнайшвидше. Краще обдумати всі можливі варіанти, ніж поспішити та зробити неправильний хід. Ігри дивна і не завжди очевидна логіка. Саме це сприяє появі комізму в багатьох випадках і це часто пропонує вихід із здавалося б безвихідних ситуацій. Рішення це часто виявляється дуже дивним.

У процесі гри ви отримаєте можливість створити власного неповторного персонажа. Він може бути будь-яким із доступних вам класів. Кожен клас має свої сильні сторони. Це може бути черниця, яка вміє відновлювати сили своїм воїнам або послаблювати ворогів, або лицар з талантом командувати своїми загонами найкраще. Це далеко не всі класи, є й інші, але більша частина з них не доступна спочатку і вимагатиме виявити певний рівень майстерності, перш ніж відкриється вам.

Інтернет з'єднання не обов'язково, ви можете розіграти багато офлайн партій перебуваючи в місці, де зв'язок відсутній. Але зі зрозумілих причин битви з іншими гравцями в режимі PvP не можливі без стабільного інтернет з'єднання.

Гра не підійде зовсім маленьким дітям, але всі інші явно будуть у захваті. Все виглядає дуже незвичайно, прямо як рукописи на пергаменті, а відповідне аудіо оформлення тільки підсилює ефект. Навіть якщо ви не любитель стратегій у цю гру краще спробувати зіграти, швидше за все вам сподобається.

Inkulinati скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Придбати гру можна на порталі Steam або на сайті розробників. Гра коштує зовсім небагато, при цьому вона унікальна.

Почніть грати і стати найвидатнішим Inkulinati сучасності!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more