Закладки

Острови

Альтернативні назви: Острови, Islandworld

Гра Islands безкоштовна і не вимагає скачування, тому щоб грати в онлайн гру Острови тобі потрібно всього лише браузер і інтернет.

Для того щоб почати грати в гру Острови онлайн тобі потрібно пройти реєстрацію. Реєстрація в грі Острови дуже проста і складається з таких пунктів:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Введи ім'я .

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Вкажи E-mail .

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Вибери секретне питання.

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Введи відповідь на питання.

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Вкажи підлогу.

Після того як ти вкажеш всі дані, реєстрація Острови буде виконана.

Гра Islands має чотири типи персонажів:

·                   лебардіст;

·                   Ножевік;

·                   Фехтувальник;

·                   Універсал.

Алебардіст & ndash; високий і м'язистий атлет, який вселяє повагу своєю силою; його потужні удари легко мнуть будь-який захист. Це приголомшливий вибір для тих, хто не лякається чесного і відкритого бою, і в чиїх правилах не відступати перед лицем небезпеки, протиставляючи їй завжди міцність духу і тіла.

Ножевік воліє легке і непомітне зброю, він стрімкий воїн. Йому не складе ніяких труднощів ухилитися від сильних і нищівних ударів, а у відповідь на завдані удари ножевік продемонструє спритність рук і знання найбільш вразливих точок противника, обрушивши на нього серію смертоносних атак.

Для фехтувальника його шпага така ж частина тіла, як нога чи рука. Фехтувальник є майстром розумного бою: він завжди вичікує момент, коли противник буде відкритий для атаки, щоб одним миттєвим випадом припинити його спроби переграти мечника. Від його атак дуже важко ухилитися, а захист клинка не дозволяє до нього підібратися досить близько для нанесення критичного ураження.

Універсал & ndash; це боєць, який ніколи не брав уроки витонченого володіння клинком в аристократів. Його стиль & ndash; жорстка школа дворів і вулиць портового міста, що дає неоціненні уроки тому, хто все-таки зміг вижити в кам'яних джунглях. Універсал не такий сильний, не такий спритний, як найманий вбивця з кинджалом, не такий бездоганний, як дворяни, які з дитинства не розлучалися зі своїми шпагами. Однак він може бути набагато небезпечніша будь-якого з них, поєднуючи в собі бійцівські навички кожного.

Гра Острови онлайн почнеться з маленького села Арройо на загубленому острові в океані.

Острови онлайн гра має найважливішу складову & ndash; розвиток твого персонажа. Щоб залишитися в живих в повному небезпек океані, справжній корсар в першу чергу повинен бути сильним, спритним і везучим людиною.

Онлайн гра Острови дуже захоплююча. Тебе чекають захоплюючі пригоди на суші і на морі .

У твого персонажа будуть п'ять основних характеристик:

·                   спритність;

·                   сила;

·                   витривалість;

·                   удача;

·                   здоров'я.

Ти зможеш збільшувати їх завдяки розподілу очок досвіду, які будуть даватися тобі при підвищенні рівня твого пірата в університеті. Від основних даних характеристик залежать зброя і броня, які зможе використовувати твій персонаж, і які саме його вміння будуть спрацьовувати в бою найбільш часто.

Спритний боєць завдає удар більш точно, а атаки супротивників найчастіше розсікають повітря біля нього, ніж потрапляють у ціль.

Фізична сила твого бійця вплине на заподіювану утрату холодною зброєю і ймовірність здійснення безмовного удару - атаку такої сили, що якщо її і заблокувати, то противник все одно не зможе утримати рівновагу і тим більше завдати тобі відповідь випад.

Витривалість визначає вантажопідйомність твого персонажа, міцність споруджених блоків, а також з якою силою персонаж позбавляється від втоми.

Удача береже тебе від ворожих критичних ударів і від промахів з особливо вразливим противникам, а також підвищує шанс нанести відповідний випад прямо в ціль після вдалого блоку. Також удача придасться тобі, якщо ти раптом ризикнеш кинути виклик адептам магії Вуду.

Здоров'я визначає кількість життів персонажа & ndash; зменшується від успішних атак ворога і означає загибель в бою, коли досягає нуля.

Грати в Острови ти зможеш таким видом зброї як:

·                   алебарда;

·                   ніж;

·                   меч.

У Острови грати шалено цікаво, тут тебе чекають барвисті локації, великий асортимент зброї, бій з піратами і пошук скарбів. Реєструйся і грай & ndash; НЕ пошкодуєш!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more