Закладки

Jungle Wars

Альтернативні назви: Jungle Wars

Jungle Wars - основному розробники ігор воліють переносити геймерів куди-небудь в майбутнє або навпаки - в війни минулого. І все забувають про те, наскільки непроста життя тих, хто живе в джунглях. Адже тут теж постійно відбувається боротьба за територію і розробка нових родовищ корисних ресурсів. Проект Jungle Wars 2014 перетворить вас в одного з представників стародавнього племені, і ви на власній шкурі зможете випробувати всі складності цієї далекої від цивілізації життя.

Регістрація в проекте

Ето відмінний сучасний онлайн-проект. Встановлювати будь-які програми для того, щоб протестувати гру, вам не потрібно буде. Єдина умова в Jungle Wars реєстрація, відразу після якої можна починати знайомство з грою. Англійська інтерфейс сайту не повинен бентежити вас ви все зможете зрозуміти на інтуїтивному рівні.

 1. В першому рядку реєстраційної форми (яка, до речі, розташована прямо на головній сторінці) вкажіть свій логін.
 2. Вторая рядок відведена для пароля.
 3. В завершення реєстрації вкажіть адресу власного електронної поштової скриньки.

Прі бажанні в Jungle Wars online реєстрацію можна спростити ще сильніше просто авторизуйтесь в проекті, використовуючи дані облікового запису в Facebook.

Основи ігрового процесса

Долго губитися в здогадах і дивуватися вам не доведеться. Гра зустріне вас зрозумілим навчальним курсом. Від славної тубілки Ембер ви дізнаєтеся, що її землі не так давно зазнали нападу гігантських павуків. Чудовиська збираються знищити село повністю, а ви, природно, станете тим єдиним, хто може протистояти монстрам.

Ігра Jungle Wars дозволить вам будувати вам різні будівлі, які допоможуть в захисті і розвитку:

 1. Тотем - будова, яке повинно стати серцем вашого селища. Ця будівля відкриє чимало можливостей і дозволить зводити багато корисних споруди.
 2. Чтоби ману можна було витрачати з розумом, буде потрібно спеціальний мана-сховище.
 3. Не забувайте про фермах. Грати в гру Jungle Wars без ферм буде важкувато - тут виробляється їжа, необхідна для підтримки армії. Крім того, продукти можна поміняти на різні корисні речі.
 4. Алтарь в селищі зайвим не буде. Тут виробляється мана. З її допомогою звичайний ігровий об'єкт можна істотно вдосконалити.
 5. І звичайно ж, не нехтуйте оборонними конструкціями: оглядовими вежами, пастками, вежами.

Со будівництва останніх, до речі, гра для вас і почнеться.

В Jungle Wars грати відносно просто. У вас є три основні завдання:

 1. Расстраівать місто і розвивати вже наявні будівлі.
 2. Воевать з сусідніми племенами і захищати свої землі.
 3. Собірать основні ресурси.

Основние ігрові ресурси

Рейтінг всіх персонажів визначається згідно з такими характеристиками:

 • награди;
 • зданія;
 • монети;
 • еда;
 • мана;
 • ускореніе часу.

Все ці ресурси в Jungle Wars онлайн можна заробити, не вкладаючи реальних коштів. Дещо ви зможете отримати за виконання завдань (нові актуальні квести з'являються постійно, вивчити їх можна на панелі ліворуч). Деякі ресурси можна відвоювати. Більшість же вам під силу зібрати і зробити самостійно.

В грі також реалізована можливість обміну корисними ресурсами між друзями. Так, наприклад, чим більше ігрових друзів у вас буде, тим більше прискорень ви зможете отримати за одну добу. А ще за нових зареєстрованих друзів ви зможете отримати скромне грошову винагороду.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more