Закладки

Khan Wars

Альтернативні назви: Khan Wars

Khan Wars online & ndash; безкоштовна браузерна багатокористувацька стратегічна гра від компанії XS Softwa. Основу геймплея складають битви між різними націями, що проживають на віртуальних землях. Все, чим би Ви не займалися, будь то будівництво або видобуток ресурсів робиться з метою розвитку власної держави та підвищення його бойової потужності. Адже тільки сильний не побоїться напасти на ворога, щоб потім радіти запаморочливої ​​перемоги. Але це не означає, що, не здійснюючи атаки самі, Ви не будете втягнуті в бойові дії. Досить часто доводиться захищатися від агресорів і краще бути готовим до подібних зустрічей. Чи не баріться! Створюйте надійну армію і приймайте участь у грандіозній війні!

, щоб грати в Khan Wars достатньо комп'ютера з середніми параметрами. Тому не варто турбуватися про системні вимоги. Якщо виникло бажання & ndash; приєднуйтесь. Поринути в бойову атмосферу допоможе Khan Wars реєстрація. Аккаунт створюється наступним чином: вводиться ігрове ім'я, електронну адресу та пароль. За замовчуванням Ви приймаєте угоду користувача. Будьте готові & ndash; тепер-то почнеться бурхливе життя!

& nbsp; Насамперед, належить вибрати, якою нацією хочете Khan Wars грати. Гарненько подумайте, адже до кінця раунду змінити її буде неможливо. У кожної нації свої особливості, власне Спеціальний підрозділ і, приєднавшись, Ви будете отримувати саме ті бонуси, які і покладені даної нації. Взагалі існує таких 11 націй: Араби, Литовці, Готи, Росіяни, Перси, Франки, Бретонці, Монголи, Візантійці, Болгарци, Германці, & nbsp; Японці. Подібна різноманітність дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант.

Що ж включає в себе ігровий процес, крім нескінченної кривавої бійні. Кожен гравець зобов'язаний займатися будівництвом і розвитком своїх володінь. & nbsp; Усі будівлі зводяться на території власного замку. Ви повинні мати Ферми, Золоті рудники, Залізні рудники і Шахти, щоб забезпечити себе ресурсами. Також необхідно подбає про Барака і стайні, щоб було, де тренувати бойові одиниці. Не забудьте і про такі важливі об'єктах як Захисна стіна, Тайник, Собор, Башта, Склади, Стайні. Не обійтися і без Ринку, Таверни, Лікарні. А ще для ведення господарства дуже потрібні Кузня, Млин і різні Майстерні. Тільки побудувавши все це, ви зможете відчувати впевненість. По суті, замок & ndash; Ваш будинок. Так створіть для себе в ньому комфортну обстановку! Між іншим, з плином часу Ви можете збільшувати кількість замків, що знаходяться під Вашим контролем. Інакше, навіщо були б потрібні завойовницькі походи? Але в цій справі є обмеження. Один гравець може панувати водночас не більше ніж над одинадцятьма замками.

Що стосується ресурсів, до економічних відносяться Золото, Залізо, Деревина, Їжа. Все це видобувається різними способами. Але є й такі ресурси як Населення та Лояльність. Розвивайте житло, щоб отримати побільше населення. Саме воно використовується для навчання одиниць і підвищення ефективності будівель. Ну, а коли жителів багато, намагайтеся не кидати їх напризволяще. Довіра населення до власника їх Замку виміряється лояльністю. Кому ж не хочеться поваги! Будьте ж мудрим керівником!

Давайте розберемося, з & nbsp; чого будуть складатися наші війська. Без армії грати в гру Khan Wars просто нереально. Отже, війська діляться на такі види: Лучники (арбалетників, Лучники, Королівські Лучники), Кінні війська (Легка кавалерія, Кінні Лучники, Розвідники, Важка Кавалерія), Піші війська (сокирщик, Булавоносец, Мечник, Пікенёр) і Облогові машини (Таран, балісти, Катапульта). Існують і спеціальні війська, які для кожної нації & ndash; свої. Ключову роль у створенні стратегії відіграють лицарі. Саме вони будуть очолювати Ваші армії. У розвитку королівства лицарі відіграють важливу роль. Існує 4 класу лицарів: Маршал, Землевласник, Трейдер і Шпигун. Кожен тип героя має свої активні і пасивні здібності. Свій авторитет лицарі заробляють шляхом вмілого командування арміями та успішного виконання численних місій.

Гра & nbsp; Khan Wars жодному користувачеві не дозволить сидіти без діла. Адже у неї в запасі чимало різних завдань. Приготуйтеся до виконання військових, економічних і простих завдань. Шановні любителі військових баталій, реєстрація в грі Khan Wars чекає на Вас! Приєднуйтесь і проводите своє дозвілля насичене.

& nbsp;

& nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more