Закладки

King Of Defense: Merge TD

Альтернативні назви:

King Of Defense: Merge TD - гра в жанрі Tower Defense з деякими особливостями. Графіка красива у стиль мультфільму. Усі персонажі дуже реалістично озвучені, музика не нав'язлива, добре підібрана. У грі вам належить керувати захистом від полчищ монстрів ладу та покращуючи оборонні позиції.

Є не дуже складний сюжет, що нормально для ігор цього жанру.

Кожен новий рівень ви починатимете з невеликою сумою грошей, що дозволяє побудувати кілька оборонних споруд. Далі за вбивство кожного з нападників ви отримуєте невелику кількість монет, це дозволить вам побудувати нові башти для оборони або покращити наявні.

Оборонні споруди поділяються на кілька видів:

  • Вежа з лучниками завдає невеликої фізичної шкоди, може вражати як літаючі, так і наземні цілі, її позитивні сторони скорострільність і невисока вартість
  • Вежа мага завдає магічної шкоди, коштує не дешево, при необхідності може атакувати будь-які цілі в тому числі літаючі, найбільш ефективна проти юнітів не сприйнятливих до фізичних збитків
  • Вежа з гарматами завдає величезної шкоди по площі, найдорожча, по ворогах, що літають, не стріляє
  • Вежа з воїнами захисниками містить деяку кількість бійців здатних вступивши в бій на час зупинити просування ворога і завдати серйозної шкоди наступаючим, атакують тільки наземні цілі

Особливість цієї гри, це можливість будувати вежі в кілька ярусів, таким чином поєднуючи сильні сторони різних типів веж і збільшуючи щільність оборони.

Крім цього, під вашим керівництвом буде один із героїв. Кожен із цих могутніх бійців має свої навички. Деякі з них вступають у ближній бій, інші атакують з відривом. Є й такі, що дають пасивні бонуси до оборони.

На початку герой буде лише один, але згодом ви відкриєте нових персонажів. Перед битвою вибирайте когось із них взяти з собою, іноді це вирішує результат битви.

Під час оборони вам доступно кілька спеціальних навичок вибрати які можна перед боєм. Ці вміння вимагають час для перезарядки, але їх застосування іноді рятує у, здавалося б, безнадійній ситуації.

Героїв, вежі та вміння ви зможете покращувати в проміжках між битвами, витрачаючи на це валюту, зароблену при проходженні рівнів. У випадку з навичками та героями все зрозуміло, наскільки ви прокачаєте їх, настільки сильними вони будуть уже на початку нової битви.

Вежі ви можете будувати тільки початкового рівня, набуті поліпшення лише дають можливість у процесі гри посилити їх до певної міри. Але в наступному рівні їх знову потрібно буде розвивати, таким чином, набуваючи поліпшення, ви тільки відкриваєте можливість застосувати його під час битв, але на це потрібно буде витрачати ресурси щоразу заново.

Грати в King Of Defense: Merge TD вам не набридне, гру регулярно оновлюють, а до свят у ній проходять тематичні конкурси.

King Of Defense: Merge TD безкоштовно скачати на Android, якщо ви перейдете за посиланням на даній сторінці.

Починайте грати зараз якщо любите ігри жанру Tower Defense ця гра вам неодмінно сподобається!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more