Закладки

Kingdom Maker

Альтернативні назви: Конструктор Королівства

Гра Kingdom Maker - не проста стратегія створення справжнього королівства

Стратегія Kingdom Maker побачила світ у квітні 2022 року і вже встигла завоювати армію шанувальників. Творці відома ігрова студія Scopely, що встигли створити пару легендарних ігор у різних жанрах. Тепер їхня рука дісталася і до стратегій із соціальною складовою. Це означає, що ви будете безпосереднім учасником усіх подій у своєму королівстві. Будуйте, воюйте, розвивайте, призначайте, досліджуйте. Все у ваших руках, мілорде!

З чого починається шлях лорда чи леді?

Ваш загін повертається вже сім днів у своє невелике село. І ось настав момент повернення, але вас ніхто не зустрічає – частина жителів зникла, частина була вбита. Виявляється, орки зовсім розперезалися, поки вас не було. Тому попереду на вас ще чекають битви, але це потім. Зараз для продовження гри виберіть свій вигляд, вигляд лорда або леді. І зверніться за інформацією до тих, хто вижив. Справді, орки оселилися поряд і зачастили набігами. Востаннє вони вбили і забрали майже всіх мирних жителів. Вам належить зачистити довколишні території та убезпечити своїх людей. Використовуючи загін з яким прибутку здійсніть набіг та знищіть їх. Після бою, вам повідають, що корону вдалося зберегти і вона чекає на вас у тронному залі в скрині. Відкривши скриню, від туди вилетить сова, вона слідуватиме з вами шляхом знайомства з грою і даватиме поради, як розвиватися далі. Дослухайтеся до неї!

Сова – це ваш ігровий помічник. Пройдіть навчання з нею. Побудуйте виробничі будівлі спочатку:

  • ферму - виготовляє їжу; потрібна утримання армії;
  • лісопилку - виробляє ліс; використовується для спорудження будівель та бойових машин;
  • каменоломня - виготовляє камінь; використовується так жде для будівель.

Далі зведіть захисні стіни та бараки для найму солдатів. Шістдесяти ополченців спершу буде достатньо. Розподіліть їх у загін лорда або леді (залежно кого ви вибрали) і вирушайте на першу вилазку. Зовсім неподалік міста знаходиться ще один невеликий табір орків - він і буде вашою першою метою. Вигравши бій ви отримаєте нагороду у вигляді ресурсів. На цьому навчання закінчується і ви вільні робити все, що захочеться. Наприклад, поверніться до палацу та займіться продовженням роду зі своєю леді/лордом. Адже кохання – це чудово!

Kingdom Maker - це не тільки про будівництво та битви

При старті може здатися, що гра є звичайною копією звичайної стратегії, де потрібно тільки будувати і воювати. Почасти це так, але розробники розширили територію ваших обов'язків, адже ви лорд і багато чого відповідаєте. Наприклад, потомство. Без нього в середні віки неможливо було створити міцну державу. Скільки цивілізацій загинуло без спадкоємця? Безліч.

Розташування та логістика всередині вашого королівства так само відіграє важливу роль. При нападі противника ви повинні максимізувати його втрати і мінімізувати свої. Як цього досягти? Правильно розташовувати захисні та виробничі споруди. Розміщувати достатньо військ на стінах для оборони та будувати безліч пасток по периметру.

Насправді дуже складно перерахувати весь доступний функціонал у грі. Ми лише скажемо, що гра Kingdom Maker варта вашої уваги.

Як завантажити Kingdom Maker безкоштовно на ПК чи ноутбук? Натисніть на відповідну кнопку біля назви гри та дотримуйтесь інструкцій. Або використовуйте один з доступних Android емуляторів та грайте на ньому.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more