Закладки

Kingdoms Reborn

Альтернативні назви:

Kingdoms Reborn містобудівна карткова стратегія. У грі на вас чекає досить хороша графіка. Розробники постаралися зробити гру реалістичною і це непогано вдалося.

Перед тим, як грати в Kingdoms Reborn виберіть розмір карти та інші ігрові параметри.

Починається гра після катаклізму, що вражає всю планету. Це було аномальне похолодання, яке супроводжувалося епідеміями. Внаслідок цих подій цивілізація опинилася на межі загибелі. На вашу частку випадає завдання відновити втрачену велич розпочавши все спочатку.

Для того, щоб досягти успіху потрібно:

  • Будувати міста
  • Розширювати кордони держави
  • Слідкувати за приростом чисельності населення
  • Дослідити нові технології
  • Правильно визначати шлях розвитку

Це лише кілька корисних напрямків, яким варто приділити увагу.

При виборі місця для заснування поселення потрібно намагатися знайти локацію, де будуть розташовані необхідні ресурси. На початку гри найважливішу роль відіграє наявність деревини, вугілля та каменю. Крім того, добре якщо в прилеглих лісах досить багато фруктових дерев і обов'язково, щоб поряд були водойми.

Погляньте також на родючість ґрунту. Якщо все необхідне поблизу є але ґрунт не підходить для посівів, буде дуже складно забезпечити населення їжею лише за допомогою полювання та риболовлі.

Як тільки ви визначитеся з місцем і створите невелике селище, кожні дві з половиною хвилини ви відкриватимете картку, в якій буде кілька варіантів будівель або вивчення певних технологій. Роблячи правильний вибір, ви поступово розвиваєте поселення. Важливо правильно оцінювати, що буде потрібно вашому місту в даний момент гри. Не варто будувати, наприклад кузню, якщо ви поки що не освоїли видобуток металів.

Періодично ви отримуватимете завдання у грі. Не кидайтеся стрімголов виконувати їх негайно. Іноді є сенс почекати та накопичити більше ресурсів.

Розвиток відбувається поетапно. При виконанні всіх необхідних умов починається нова епоха та приносить безліч нових технологій. Стають доступні для будівництва нові виробничі та житлові будівлі.

Приріст населення в грі відбувається за рахунок збільшення ваших територій, якщо в цій галузі є дружні поселення. Є невеликий природний приріст населення, плюс згодом ви збудуєте центри міграції.

У грі є мультиплеєр, на карті ваше місто буде не самотнє якщо ви граєте онлайн. Але в цьому випадку для поселення краще вибрати віддалений куточок континенту, щоб розвиненіші сусіди не завадили вам досягти успіху.

Пори року тут змінюються. Спробуйте сформувати достатній запас вугілля або дров, щоб населення безболісно пережило цей період. Необхідно створити запаси їжі для людей та домашнього господарства.

З прибутковим весною все повернеться у звичний ритм і розвивати ваше поселення далі стане легше, але не забудьте, що попереду буде ще багато зим.

Kingdoms Reborn скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Придбати цю гру ви зможете на платформі Steam або офіційному сайті.

Цивілізація знаходиться на межі зникнення і тільки ваше мудре керівництво зможе привести успіху невелику групу тих, хто вижив. Встановити гру зараз!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more