Закладки

Kingdoms of Amalur: Reckoning

Альтернативні назви: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Гра Kingdoms of Amalur: Reckoning є однопользовательской рольовою грою, яка створена за мотивами письменника Роберта Сальваторе. Дії в грі розгортаються в чарівних місцях: королівствах Аламура.

Комп'ютерну гру Kingdoms of Amalur: Reckoning скачати Ви можете на будь-якому сайті, який надає цю можливість.

Перед початком гри розробники рекомендують подивитися про Kingdoms of Amalur: Reckoning відео. Ознайомчі відео розкривають в основному всі особливості гри.

У грі Kingdoms of Amalur: Reckoning квести можуть бути різного рівня складності: як прості, так і складні.

У гру Kingdoms of Amalur: Reckoning грати Ви почнете з чистого аркуша. У грі Ви прокинетеся серед трупів, після того, як повернетеся з того світу. Ваш персонаж зрозуміє, що він володіє дуже сильною магією, завдяки якій в ваших силах змінити весь свій світ.

Перебуваючи в постійних боях, протистояннях вашому персонажу потрібно буде відкрити таємницю свого безсмертя, а також покласти край злу, яке панує вже багато років.

На початку гри Kingdoms of Amalur: Reckoning Вам належить вибрати, до якої раси буде ставитися Ваш персонаж:

1) Almain (знатні люди) - це багатий і розпещений народ. Вони володіють знаннями в алхімії і мають властивість переконувати, а також знає ковальство.

2) Varani (бродячі люди) - цим людям не пощастило в житті, і вони були охоплені ненавистю. Вони можуть виявити приховане, і займатися торгівлею, а також можуть зламувати замки.

3) Ljosalfar (світлі ельфи) - це позитивний народ, який мешкає в лісах. Вони володіють знаннями в алхімії і виробництві кристалів, а також можуть розсіювати магію.

4) Dokkalfar (темні ельфи) - це погані ельфи, які стали на неправильний шлях. Вони можуть виробляти кристал, а також володіють здібностями переконання і скритності.

Також в грі Kingdoms of Amalur: Reckoning є три дерева класу:

1) Воїни - це найсильніший і відважний клас.

2) Маги - вони володіють знаннями в алхімії і магічних заклинань.

3) Розбійники - це самий хитрий і спритний клас, який нічого не боїться.

Ваше бойові навички залежать саме від того, якого класу Ви віддасте перевагу. Також і Ваша зовнішність залежить від обраного Вами класу.

У грі Kingdoms of Amalur: Reckoning зброя, якою Ви будете грати, залежить від класу, який Ви оберете:

1) Для Воїна - різні мечі та молоти.

2) Для розбійника - кинджали, довгі луки, клинки фей.

3) Для мага - ціпки, чакри, скіпетри.

Є в грі Kingdoms of Amalur: Reckoning камені, якими ви теж можете скористатися замість зброї. Вони називаються зачарування аксесуари. До них відносяться: кільця і ​​унікальні намиста.

У грі Kingdoms of Amalur: Reckoning використовується система долі, за допомогою якої гравець може відкривати інші долі.

Пориньте в неймовірний світ Kingdoms of Amalur: Reckoning, пізнайте всі його особливості! Не дайте спуску ворогам і позбавте свій світ від найдавнішого зла.

Удачи Вам виконанні своїх місій!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more