Закладки

Knighthood: The Knight

Альтернативні назви: Knighthood

Knighthood: The Knight - непросте життя лицаря та його команди

Knighthood - це невелика розповідь від ігрової студії Midoki Roleplaying Games оформлена як аркадна рольова гра з елементами слешера. Це означає, що вам доведеться брати безпосередню участь у битвах. Тут немає автоматичного прокачування персонажа та автоматичних битв. Усі своїми руками. Досліджуйте локації у складі невеликої групи з трьох солдатів, знищуйте монстрів та босів, заробляйте окуляри досвіду, набирайтеся кмітливості і можливо вам пощастить у наступній битві.

Історія починається на невеликому острові Сет з зовсім юного хлопця, який мріє стати героєм. У місті Астеллон він зустрічає лицаря Дракесона, який стає його наставником. Саме він покаже вам, як тримати меч і щит у руках, як завдавати і відбивати удари супротивників, як використовувати комбінації ударів і завдавати максимальної шкоди за допомогою могутньої рукавички. У кожному бою у вас є два супутники, ви ними теж керуєте, а саме їхніми навичками. У бій можна брати:

  • лучника
  • воїна
  • мага
  • цілителя

Кожен з них має переваги та недоліки, які можна зрозуміти лише під час битв. Методом спроб та помилок підберіть ідеальну команду для проходження карти. Наслідуючи від локації до локації, вам будуть зустрічатися мандрівні торговці, міста та селища, шахти з ресурсами, печери з монстрами, занедбані замки зі скарбами та багато іншого. Чим далі по карті ви просуваєтеся, тим небезпечнішим стає, а ваш герой розвивається і набирається сили. У міру проходження ви досліджуєте нові незвідані землі, відкриваєте деталі розповіді і розумієте, що світ у небезпеці, а колись могутній Орден Гніву вже не в змозі його захистити. Ваша основна мета - уникнути смерті та очистити землі від натиску монстрів.

Гра Knighthood: The Knight стара історія в новій обгортці

Основним та найголовнішим аспектом є те, що це рольова гра. Значить у вашому розпорядженні герой і ви його прокачує:

  • підвищуєте рівень
  • вивчаєте нові навички та комбінації ударів
  • знаходьте унікальні артефакти
  • модернізуєте спорядження та зброю
  • розвиваєте здібності

В цілому, робите все, щоб він вижив та переміг. У цьому вам також допомагатимуть два ваші супутники. Вони прикриють спину і в важку хвилину вилікують рани. Сама карта континенту не така й велика. Але на ній розкидано багато локацій та таємних будов. Досліджуйте їх поступово, адже можна нарватися і серйозного противника.

Крім дослідження картки не забувайте відкривати скрині зі спорядженням та витратними матеріалами. Тут треба покладатися на удачу, адже з скрині можна дістати як легендарну зброю, так і страву, яка нікому не потрібна. Рекомендуємо спочатку не гнатися за простими скринями, а цілеспрямовано відкривати лише найкращі з них. Адже з легендарної скрині можна дістати легендарне спорядження.

Скачати Knighthood: The Knight на ПК та почати гру можна завдяки будь-якому андроїду емулятору. Найпоширеніші - Bluestacks та Nox. З їхньою допомогою можна продовжити грати в улюблену гру на своєму комп'ютері або ноутбуку. При цьому не сідаючи батарейку смартфона. Щоб Knighthood завантажити, натисніть на кнопку і дотримуйтесь інструкцій.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more