Закладки

Knights of Honor 2: Sovereign

Альтернативні назви:

Knights of Honor 2 Sovereign глобальна стратегія реального часу. Тут ви побачите досить реалістичну графіку. Картинка виглядає добре, але вона не топового рівня хоча це зовсім і не потрібно в іграх такого жанру. Ігровий світ чудово озвучений, музичні композиції чудово підібрані.

Цього разу вам доведеться стати підкорювачем Європейського континенту підпорядкувавши собі понад 300 провінцій. До перемоги у грі веде кілька шляхів і зовсім не обов'язково це саме військова справа.

Перш ніж почати виберіть країну, за яку гратимете, всього в грі представлено більше 200 королівств, або ви можете придумати своє власне. Після цього потрібно буде витратити ще трохи часу для того, щоб навчитися управлінню в грі. Нічого особливо складного в цьому немає і якщо ви грали хоч раз у стратегії можете пропустити це.

Традиційно для ігор даного жанру успіх залежатиме від того, наскільки продуманою буде черговість ваших дій. Крім того, важливо вміти поєднувати одразу кілька напрямків діяльності.

  • Надішліть розвідників дослідити землі навколо поселення
  • Налагодьте видобуток ресурсів, без яких побудувати сильну державу неможливо
  • Побудуйте потужну армію, навіть якщо ви не плануєте завойовувати сусідні країни, це не означає, що вони самі не нападуть на вас
  • Розширюйте ваші міста та посилюйте їх захист
  • Не забувайте про дипломатію, часто слова можуть дати вам те, на що не завжди здатна найбільша армія

Перелічити все неможливо, ви самі зможете дізнатися все, коли гратимете в Knights of Honor 2 Sovereign

На початку краще зосередити зусилля на видобутку ресурсів. Для цього потрібно якнайшвидше обстежити території неподалік поселення. Але будьте обережні, не заходьте надто далеко, інакше ризикуєте зустріти воїнів варварських племен. Пізніше, коли у вас з'явиться сильна армія, їх можна буде більше не побоюватися.

Побудуйте ферми, щоб забезпечити їжею населення та війська.

Приділяйте увагу релігії і слідкуйте за тим, щоб ваші люди мали достатню кількість храмів.

Лицарі та маршали допоможуть вам керувати арміями. Вони мають унікальні здібності, що поширюються на всіх солдатів у загоні.

Ворожих лицарів можна підкупити, переманивши тим самим їхню армію на свій бік.

У грі представлено багато видів військ, більше сотні бойових юнітів роблять гру унікальною. Мало де ще можна зустріти таку різноманітність.

Крім локальних кампаній доступна і мережна гра. Можна помірятися силами з іншими гравцями або створювати військові союзи, проводячи масштабні наступи та облягаючи ворожі міста із залученням до 4 різних армій.

Шляхів до перемоги може бути кілька.

  1. Релігія
  2. Військова справа
  3. Дипломатія
  4. Наука

Досягнення можуть призвести вашу країну до процвітання та домінування на континенті.

Knights of Honor 2 Sovereign скачати безкоштовно на ПК, не вийде, на жаль. Купити гру ви можете на майданчику Steam або на офіційному сайті.

Встановіть гру та станьте найвпливовішим правителем Європи прямо зараз!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more