Закладки

Вірність: Лицарі і Принцеси

Альтернативні назви: Knights and Brides

Оказаться в прекрасному середньовічному замку або взяти участь в турнірі, відчути дух романтизму і дізнатися про благородство кавалерів тепер реально, адже про це розповідає гра Вірність: Лицарі і Принцеси.

Ваша роль в ігре

Создателі іграшки реалізували не просто сюжет, цікавий обом статям, а й змусили їх контактувати. І чим тісніше спілкування, поки гравці будуть в Вірність: Лицарі і Принцеси грати, тим відчутніше позитивний результат.

Вибірайте, ким будете: принцом або принцесою. У кожного персонажа своя важлива роль в цьому віртуальному світі:

  • Венценосние дівчата доглядають за садом і фермою, готують їжу. Це суперечить сформованим уявленням про принцес, яким належить тільки вередувати, танцювати на балах і загадувати женихам хитро-шкідливі загадки, але з авторами не сперечаються.
  • Знатние юнаки більшу частину часу перебувають у військовому таборі, відточуючи лицарське майстерність, щоб забезпечити юної і прекрасної діві захист.

Оба персонажа повинні виконувати відведені їм завдання, але їх об'єднує моменти:

  • Повишать свої характерістікі
  • Развівать терріторію
  • Получать прібиль
  • Собірать коллекціі
  • Взаімодействовать між собой

Стать краще - справа честі вашого героя

В Вірність: Лицарі і Принцеси реєстрація потрібна, оскільки гра браузерна. Після проходження простої процедури ви станете частиною чарівного світу, в якому вас чекають приємні відкриття.

Прінцесси будуть вирощувати худобу, збирати врожаї, готувати страви, прикрашати маєток, і навіть майструвати вироби. Але ці невигадливі заняття тільки зміцнять в лицарів симпатію, що гарантує їм певні блага.

Рицарі змагаються в демонстрації відваги і сили на турнірах, а м'яким перин воліють лежанки військового табору. Поступово їх обладунки та зброю зношується, і треба оновлювати їх, купуючи в магазинчику або роблячи на кузні.

Вигода взаімоотношеній

Вам точно не обійтися без контакту з протилежною статтю, якщо хочете просунутися і чогось досягти в грі Вірність: Лицарі і Принцеси iPlayer. Обом це приносить:

  • Фінансовое благополучіе
  • Повишает рівень слави
  • Дает дамам защіту

Доход виражається в кількості монет і рубінів. На рубіни обмінюють особливо цінні речі, а отримати їх можна при проходженні квестів і рівнів, публікуючи новини на своїй ігровій стіні або обмінюючи на голоси друзів.

Монеткі лицарі отримують, виконуючи різні доручення і після кожної перемоги в битві. А принцеси збагачуються під час роботи на фермі, і теж виконуючи завдання.

Есть ще один вид майна колекції. В цей розділ речі потрапляють зі скринь або їх можна знайти в траві. Принцеса отримує їх після того, як буде зруйнований камінь, зрубано дерево або за умови хорошого врожаю плодоносних дерев. Принц, щоб стати володарем скриньки з подарунками, повинен зазирнути в гості до принцеси. Вона пригостить кавалера обідом, а після його трапези прибере зі столу. Тільки тоді з'явиться скринька, який лицар і підбере.

Необходімую славу персонажі заробляють, виконуючи доручення сусідів, деякі роботи або приймаючи гостей. Лицарі знайдуть бонус біля намету, а принцеси в своєму особняку. Приносять славу також спільні дії героїв. Принцеса нагодує принца приготованим блюдом, а він принесе їй славу. Потім він відправляється на турнір і, в разі його перемоги, частинки слави дістаються вже обом. Але це лише в разі, якщо вони заручені або один одному симпатизують. Принцеса, у якій є захисник, знає, що її замок захищений, а сусіди не будуть красти її скриньки і пташині гнізда.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more