Закладки

легенда Лицаря

Альтернативні назви: Knight's Fable

Почітателі покрокових стратегій в жанрі MMORPG вже приєдналися до RPG-грі "Легеда Лицаря". Це чергова фантастична історія, де магія - норма життя казочкою країни. Кожен персонаж нею володіє і постійно підвищує свій рівень, поки не стане універсальним воїном.

Основная канва сюжету: бій сил Світла проти демонів, що руйнують мир. Тут повною мірою проявила себе чудова графіка з чіткою промальовуванням, яскраві спецефекти, наростаюча динаміка подій, захоплююча тема оповідання, оригінальні квести, захоплюючі масові бої і PvP - коли один геймер виступає проти іншого.

Вибірая свого героя: лицаря, мага, вбивцю або шукача, просто відчуй, хто з них вам ближче по духу, адже їх навички в чомусь схожі, і кожна здатність важлива. Поступово розвивайте їх, щоб досягти досконалості, виконуючи безліч завдань, позначених справа, у верхньому кутку ігрового майданчика. Завдяки цьому ви отримаєте новий досвід, здібності, зброю і обмундирування.

На першому етапі ви отримаєте компаньйона, який підкаже, в якому напрямку рухатися, допоможе освоїтися в цьому загадковому світі, підтримає в момент небезпеки. Але ось одного разу його викрадає відьма, і тепер вашим завданням стає порятунок свого напарника. Скористайтеся отриманим від нього досвідом, щоб далі розвиватися самостійно.

Поскольку гра робить акцент на динаміці подій, а саме - на боях, прокачування персонажів відбувається досить швидко. Після кожного вдалого бою або виконаного завдання у вас з'являється привілей придбати якусь корисність.

Первий ігровий раунд програється жваво завдяки підказкам, але поступово процес стає більш насиченим, складніше. Набуваючи досвіду, готуйтеся застосувати його на ділі, коли проти вас виступлять найнебезпечніші вороги, керовані іншими гравцями. Але якщо розумно застосовувати чарівні артефакти, ви зможете відкинути ворожі сили, а допоможуть вам:

  • Трансформація, яка змінює неконтрольованим, хаотичним чином властивості речей;
  • Сінтез, що знищує одні предмети, щоб поліпшити характеристики інших;
  • Отлівка - можливість розібрати предмет на деталі і отримати потрібний елемент;
  • Улучшеніе - якість, що дозволяє значно підвищити наявні характеристики предметів.

Добравшісь в свої пригоди до одинадцятого рівня, ви можете створити власного звіра. Після цього вас буде супроводжувати на всіх боях незамінний помічник, здатний надати чималу допомогу на полі брані, зменшити сили противника і вивести вас на новий рівень.

Поскольку кожне придбання вимагає витрат, у вашій скарбниці є валюта - срібні і золоті монетки. На срібло змінюють звірів, послуги з кування спорядження, а золото забезпечує більш цінні артефакти, дістати які можна у віртуальному магазинчику.

ВКонтакте і Одноклассниках гравці об'єдналися навколо гри Легенда Лицаря і готові поділитися своїм досвідом.

  • Без створення звіра не обійтися, якщо ви хочете ефективно боротися і проходити рівні.
  • Пріменів силу "Струс Землі", одним дією знищіть противника, але удар вийде не таким нищівним, якщо ви досягли більш високого рівня. У цьому випадку більше користі вам принесе напарник Ангел.
  • Ізбрав героя в самому початку, ви не зможете замінити його іншим. Продумайте все моменти перед тим, як зробити остаточний вибір.
  • Чтоби миттєво вийти з бою, скористайтеся функцією "швидке завершення бою". Але перебуваючи в повноекранному режимі, вона може стати недоступною.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more