Закладки

Колонізатори

Альтернативні назви: Колонізатори

Знайомимося з однією з кращих онлайн стратегій, з тих які пропонуються зараз & ndash; & laquo; Колонізатори & raquo ;. Колонізатори браузерна гра, яка оповідає про захоплення територій в часи великих географічних відкриттів. Битви між колоніальними державами були особливо кровопролитними, нерідко аборигени відігравали вирішальну роль у сутичках примикаючи до тієї чи іншої Сторі, хоча, як правило, майже завжди вони і були потерпілою стороною.

Гра Колонізатори пропонує цікавий сюжет продуману економічну систему з можливістю ведення активних бойових дій. Мета гри & ndash; виростити світову державу, починаючи з колонії в богом забутих джунглях.

Реєстрація в грі Колонізатори є обов'язковою умовою початку гри. & nbsp; Для того що б почати грати реєстрація Колонізатори попросить заповнити вас кілька полів з інформацією про вас - заповніть поля:

 1. логін (вигадане ім'я гравця)
 2. адресу електронної пошти
 3. підлогу
 4. пароль і логін запросив, в тому випадку якщо вас покликав грати хто-небудь з друзів (це принесе стартовий бонус як вам так і запросив)

Підтвердивши згоду з правилами участі в грі ви зможете познайомитися з цим сердневековим світом ближче.

І так для досягнення своєї мети вам доведеться вести торговельні відносини з Європою, аборигенами, також ви зможете створювати клани, торгові альянси або вступати у вже існуючі. На початку гри ви починаєте свій розвиток під патронажем однією з п'яти колоніальних країн:

 • Англії
 • Іспанії
 • Франції
 • Португалії
 • Голландії

Англія заробила статус королеви морів, як держави, яка почала завойовувати незвідані території першої, і невеликі англійські поселення поступово перетворювалися у величезні міста. Граючи за Англію, ви отримуєте в якості бонуса підвищену імміграцію колоністів з Європи.

Починаючи гру під прапорами Іспанії, ви можете бути впевнені в тому, що ваші люди не відступлять у вирішальний момент і ваш бонус & ndash; підвищена сила в кінних битвах з тубільцями.

Граючи за Францію, ви зможете торгувати з місцевим населенням на більш вигідних умовах, оскільки Франція завжди була відома лояльним ставленням до аборигенам & nbsp; завжди намагалася взяти все краще з місцевої культури привносячи свій суспільний лад в далекі колонії.

Португалія і Голландія приєдналися до колоніальної гонці одними з останніх накопичивши солідні технологічні переваги.

Колонізатори онлайн гра пропонує три типи ресурсів:

 • ресурси для створення юнітів
 • ресурси для споруд
 • ресурси для торгівлі

& nbsp;

Серед юнітів теж варто виділити декілька категорій:

 • робочі
 • воїни
 • тубільці

Робочі потрібні для нормальної видобутку ресурсів, споруди будівель і повноцінної підтримки вашої армії і суспільного ладу. Бойові юніти необхідні для захисту і нападу. Потужна армія & ndash; запорука вашого процвітання і безпеки, адже як не рахуватися з інтересами колонії, чия армія може прихлопнуть ваш містечко в одну мить.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more