Закладки

Корсари: Місто загублених кораблів

Альтернативні назви: Корсари: Місто загублених кораблів

Корсари: Місто загублених кораблів - рольова комп'ютерна гра RPG, симулятор. Гра Корсари: Місто загублених кораблів розроблена і видана російською компанією Акелла у співпраці з Seaward. ru. Випущена як одна з частин продовження серії ігор про піратську життя в просторах Карибського моря - Корсари. Ця версія по можливості вдосконалена в тих деталях, які, за жодним причин, не були усунені спочатку. Деякі серії ігор представлені не тільки для наших співвітчизників, а також для далеких країн.

Для ознайомлення з ігровим процесом, і в загальному з сюжетом гри, рекомендуємо Вам переглянути, представлені в мережі інтернет, Корсари: Місто загублених кораблів відео і дочитати огляд.

Дієго Еспіноса - для отримання визнання самого багатого пускається в подорож і авантюрою на Карибські острови.

А головний сюжет гри полягає в тому, що Ви повинні пройти всі представлені на Вашому шляху Корсари: Місто загублених кораблів квести і завдання.

Протягом всієї гри Ви можете вибирати собі країну, сторону який Ви будите приймати під час проходження на її території завдання: Англія, Франція, Іспанія і Голландія.

Гра Місто загублених кораблів, як вже було сказано, є вдалим поліпшеним варіантом першої версії. Звуковий супровід не подалося змінам, оскільки вже було на задовільному рівні.

Так що варто спробувати свої сили в піратському майстерності на прикладі гри російського майстерності.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more