Закладки

Land of the Vikings

Альтернативні назви:

Land of the Vikings стратегія реального часу про легендарний північний народ вікінгів. У грі ви побачите гарну якість графіку в реалістичному стилі. Музика підібрана те щоб створювати необхідну атмосферу. Усі юніти озвучені дуже правдоподібно.

Це не зовсім звичайна гра про войовничі племена жителів півночі. Найчастіше цей народ зображений непереможними воїнами, але сильне військо можна створити, тільки маючи сильну економіку. Саме з цього вам почнеться гра.

Перш ніж вирушати в похід на сусідні землі необхідно створити сильну армію, на це потрібно багато ресурсів.

  • Забезпечте селище деревом, це прекрасний будівельний матеріал
  • Засійте поля, щоб забезпечити їжею селян і воїнів
  • Відкрийте каменоломні адже без каменю ви не зможете спорудити міцніші будівлі, коли ваше поселення розростеться
  • Займіться полюванням та риболовлею
  • Побудуйте торгову пристань, щоб мати можливість обмінювати товари
  • Дослідіть околиці, можливо ви знайдете багато корисного на землях навколо поселення

Яким буде ваше місто вирішуєте тільки ви, сітки немає, розташовуйте будівлі як вам заманеться. Завдяки спеціальному редактору можна налаштувати навіть вигляд будівель.

Як тільки ваше селище розростеться до розмірів міста ви зможете дозволити собі мати досить сильне військо, щоб його захистити або навіть спробувати розжитися у сусідніх племен золотом і цінними предметами. Крім цінностей ви отримаєте в походах окуляри слави, які вселяють до вас повагу всім сусіднім ярлам. Звичайно, якщо військові походи завершуватимуться успіхом.

Кожен із жителів невеликої держави унікальний і має таланти до певних видів діяльності. Серед них будуть художники, воїни, землероби і не лише. Намагайтеся враховувати таланти підлеглого, призначаючи його на відповідний вид робіт.

Побудувавши великі кораблі, ви отримаєте можливість дослідити узбережжя і запливати далі, ніж під час піших походів. Але для таких подорожей потрібно буде запасатися пивом, яке матроси споживають у великих кількостях під час плавання. Зовнішній вигляд кораблів можна налаштувати, оскільки вам подобається завдяки зручному редактору.

Розвивайте технології, це відкриє нові види будівель та розблокує більше видів військ. Воїни під час битв набувають досвіду, це робить їх сильнішими і дозволяє освоїти нові навички.

У грі реалізована зміна пір року, у кожного сезону свої складності, на зиму потрібно запасти достатньо провізії та дров для опалення. Сильні снігопади чи морози можуть серйозно нашкодити поселенню.

Вам неодмінно сподобається грати в Land of the Vikings хоча гра і знаходиться на стадії раннього доступу. Коли відбудеться реліз, можливостей стане ще більше.

Land of the Vikings скачати безкоштовно на ПК, на жаль, можливості немає. Придбати гру можна, відвідавши портал Steam або офіційний сайт розробників. Поспішайте, доки гра не отримала фінальну версію, купити її можна зі знижкою.

Почніть грати зараз і допоможіть невеликому племені вікінгів вижити у ворожому світі!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more