Закладки

LawBreakers

Альтернативні назви: LawBreakers

Ігра LawBreakers динамічний шутер.

Boss Key Productions творець командного шутера від провідного особи для ПК і PS4. Перед вами гра LawBreakers, яка стала ласим шматочком для любителів футуристичних світів. Тема, яку вибрали творці для свого шедевра, лежить в площині постапокаліптичного світу, в якому належить виживати. Ось тільки замість мальовничих руїн і відходів людства, гравець бачить абсолютно унікальну всесвіт.

На кінець літа 2017 року компанія запланувала випуск проекту, і гравці не можуть дочекатися моменту, коли зможуть грати в гру LawBreakers. А самі азартні подбали оформити попереднє замовлення, ось тільки для комп'ютера і приставки різні терміни. Хто планує завантажити LawBreakers і встановлювати на КП, повинен встигнути до 7 липня. А ось власники PlayStation 4 можуть роздумувати до 4 серпня. Однак число копій за попереднім замовленням для PS4 обмежений всього 5 000 примірників, так що краще поквапитися.

Что стосується наборів предметів, для обох платформ вони однакові:

  • Пара наборів карт героїв, для кожної фракції по екземпляру
  • Дневнік Abaddon
  • Орігінальная особиста коробка з номером
  • Наклейка Deadzo, елітні наклейки LawBreakers, а ще откритка

Едінственная відмінна риса в тому, що варіант для комп'ютера прийде у вигляді цифрового коду Deluxe на відміну від видання для PS4, яке поширюється фізичними копіями.

Немного образливе обставина, що російськомовні бажаючі записатися на відкрите тестування не зможуть цього зробити, оскільки в їх регіоні товар недоступний, про що і повідомляє спливаюче повідомлення. Але не варто засмучуватися, оскільки сама гра адаптована для нашого гравця, і треба тільки почекати. Хто вже випробував іграшку, залишилися задоволені, але заявили, що в ній треба постійно бути напоготові, тому що все відбувається занадто швидко. Ситуація змінюється блискавично, та й краси механізованого світу відволікають від виконання нагальних завдань.

О сюжеті і іншому.

Прежде, ніж в LawBreakers грати, цікаво дізнатися передісторію. Події відбуваються на нашій планеті, але у віддаленому майбутньому. Все почалося зі стрімкого розвитку технологій. Ніби як це прогрес, але одного разу щось пішло не так (як завжди), і цивілізація зазнала краху. Катастрофа зруйнувала Місяць, що призвело до глобальних проблем: змінився клімат, почалися природні катаклізми, радикально змінилася земна гравітація. Але людство не вимерло, а зуміло пристосуватися до нових умов. На уламках старого світу виросло нове покоління, більш просунуте. Люди навчилися жити в трансформувалася середовищі, і навіть побудували оновлену цивілізацію, ще більш просунуту.

Вначале здавалося, що життя налагодилося і рівновагу відновилося. Але це була видимість, адже злочинні організації збирали сили, щоб одного разу вилитися на вулиці потужним потоком. Суспільство розділилося на дві групи мафію і закон. Саме на цьому протистоянні і будується сюжет iPlayer LawBreakers. Вас чекають ефектні битви із застосуванням фантастичного зброї та засобів пересування. Вирушаючи в далеке майбутнє, належить освоїти незвичайні літальні апарати, досліджувати всі куточки нового світу, вивчити і протестувати футуристичне зброю.

Періодіческі будуть додаватися нові можливості, режими і карти, а на знаряддя можна ліпити стікери. Наприклад, Juggernaut'а швидко відновлює витрачений паливо; якщо Omega повністю заряджений, то Gunslinger'а завдає великої шкоди; Wraith менше страждає в ближньому бою і ефективніше підриває бомби.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more