Закладки

Legends of Kingdom Rush

Альтернативні назви:

Legends of Kingdom Rush ще одна із знаменитого циклу. Але цього разу у зовсім іншому жанрі. На цей раз перед вами RPG з елементами покрокової стратегії. Графіка виконана у традиційному для цієї серії ігор спрощеному, мультиплікаційному стилі.

Почавши грати в Legends of Kingdom Rush ви подорожуєте фентезійним світом захопленим темними силами. Як і будь-якого героя в подібній ситуації вам доведеться зайнятися порятунком мешканців цього казкового королівства.

Сюжет не складний і представлений у вигляді коміксу, який вам належить гортати, проходячи голову за главою.

На глобальній карті гри є кілька локацій, не всі з яких відкриті спочатку. Частина відкриється після того, як ви пройдете доступні.

Кожна з локацій розповідає свою міні історію, а всі вони складаються в загальну розповідь.

У грі два рівні складності, легкий та нормальний. Різниця між ними дуже помітна. Якщо в простому режимі все проходить легко, то в складному доведеться напружитися. Не все у грі вирішується майстерністю воїнів.

Крім битв на карті то тут, то там зустрічаються текстові міні-квести. Варіанти рішень залежить від низки параметрів. Основний це склад вашого загону. Присутність у загоні певних юнітів може відкривати додаткові варіанти подолання перешкоди. Стане в нагоді може і вміст похідного мішка, використання потрібного в конкретному завдання предмета допомагає гарантовано успішно виконати завдання. Предмет використовувати можна лише один раз. В інших випадках успіх залежатиме від того, що випаде при кидку ігрових кубиків, як у настільних іграх.

Загалом у грі 6 героїв кожен зі своїми навичками. Крім головного героя є 12 видів супутників, які можуть супроводжувати його.

Наприклад

  • Маг
  • Лучник
  • Палладін

І інші, повний перелік яких ви дізнаєтеся, коли гратимете в Legends of Kingdom Rush.

Підвищуючи рівень кожного з юнітів, можна покращувати унікальні для кожного з них навички. Правильна комбінація, навичок значно покращує шанс на перемогу.

Якщо не вдається пройти якусь з локацій, не засмучуйтесь, нічого не можна виправити. Герой залишиться живим, але проходження в цій місцевості доведеться розпочати спочатку.

Спорядження як такого немає, але ви зможете за зароблене золото купувати предмети для квестів та корисні речі на зразок намету, що дозволяє всім учасникам загону відпочити в похідних умовах та відновити сили.

Бойовий режим тут покроковий зі знайомою багатьом сіткою із шестикутників. Перед початком бою спілкуємося із суперниками і іноді результати такого спілкування бувають несподівані.

Бойове поле генерується щоразу випадковим чином. Ви можете використовувати перешкоди під час планування стратегії на поточну битву. Іноді на полі є корисні предмети, які можна використати на користь. Наприклад, підірвати своєчасно бочку пороху або змусити противника підійти до хижої рослини, що атакує все в зоні досяжності.

Legends of Kingdom Rush скачати безкоштовно на ПК, на жаль, немає можливості. Ви можете купити гру за привабливою ціною на порталі Steam або на офіційному сайті.

Казкове королівство чекає на свого рятівника! Почніть грати прямо зараз і не дайте злу перемогти!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more