Закладки

Legends of Honor

Альтернативні назви: Легендс оф Хонор

Гра Legends of Honor: зміцнюємо свою імперію

Перед вами новий браузерні продукт - гра Legends of Honor. Її можна назвати класикою ММО стратегії, де військову майстерність сусідить з дипломатією та економікою.

Перед вами три фракції, але приєднатися до однієї ви зможете лише після навчання.

 • Орден золотого кігтя
 • Рицарі попелу і мороку
 • Воіни диких земель

Все вони виглядають переконливо і могутньо. Вони встигли завоювати славу і пред'являють до претендентів високі вимоги. Вони з радістю приймуть вас, навчать необхідним знанням, але варто вам побажати вийти з фракції, як вас позбавлять всіх привілеїв, бонусів, очок слави і виженуть з альянсу. До речі, до альянсу з'явиться можливість вступити після третього рівня. Але якщо вони відкриті всім, від інших треба дочекатися запрошення.

 

Початок історичних подій

Колись сильне королівство тепер розділене між ворогуючими фракціями, і люди борються за виживання. Між сусідами постійно спалахує війна, в якій частіше говорить зброя, ніж переконливе слово. Охороняючи свою територію, клани зводять вежі і стіни, наймають армії, купують і виробляють зброю. В одну мить крихкий мир може бути зруйнований, і знову списи полетять дощем.

Щоб знайти статус, вплив і досвід, треба:

 • Ісследовать луки, ліси, пагорби обширної карти у пошуках ворогів і сокровіщ
 • Общаться з соседямі
 • Продвігаться до победе
 • Участвовать в форуме

 

Добиваем гроші і славу

Накопленние багатства і слава дають зелену дорогу в будь-якому напрямку, а тому збирати їх треба старанно.

 • Твердо тримати зброю і брати участь в PvP сраженіях
 • Планіровать стратегію атакі
 • Заботіться про поселення і знаходити союзніков
 • Зарабативать валюту: самоцвіти і монети
 • Добивать ресурси
 • Строіть і покращувати зданія
 • Проізводіть товари

Слава підвищується, коли ви виграєте бій. Але її також легко втратити, якщо не діяти, нападати на слабких гравців, а зміна фракції веде до повної її втрати.

Перемога дістається не тільки хоробрим і сильним, але і працьовитим. Якщо вам необхідно потужна зброя, хороший одяг і ситна їжа, треба вкладати гроші в покупку і розвиток власних підприємств. Але звідки беруться монети?

Будуйте виробництво і житлові будинки, щоб збирати податки. Але спочатку подбайте про казначействі, куди почнуть стікатися доходи. І чим вище рівень казначейства, тим ширше його засіки, які будуть недоступні ворогові, навіть під час облоги.

Ще можна розправлятися з мародерами, але цей спосіб тягне небезпеку самому бути пограбованим.

Чи є така валюта, як самоцвіти, але її отримати складніше - купуючи за реальні гроші, виконуючи завдання, відбираючи у мародерів.

Ресурси хоч і не є валютою, але теж ціни. Видобувають в основному деревину, камінь і їжу, але для будівництва всіх виробничих будівель місця недостатньо. Вирішуйте, які ресурси вам потрібні більше, і тимчасово відмовтеся від збільшення кількість інших. Поступово покращуючи цитадель, у вас з'явиться більше простору для всіх потреб.

 

Озброюємося мечем і вогнем

Справжньому воїну потрібна битва, скрегіт металу, крики, кров і вистраждана перемога. Вивчіть карту і враховуйте географію місцевості, щоб краще розподілити війська.

Ліс - ідеальне місце для засідки, а піднявшись на пагорб, можна зверху простежити рух чужих військ. Деякі воїни ідеально б'ються на лісистій території, але погані захисники. Інші вміло використовують відкритий простір, творячи дива і атаки і оборони.

Якщо не знаєте, що краще зробити, зверніться з питанням на форум iPlayer Legends of Honor, і вам обов'язково дадуть бувалі гравці.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more