Закладки

Життя - феодальна

Альтернативні назви: Життя з феодалу

Життя є феодальним: витоки феодального життя.

Можна сказати, що гра Life це феодальна в багатьох відношеннях схожа на інші клієнтські багатокористувацькі продукти, але все ще має свої унікальні відмінні риси. Один з них полягає в тому, що геймплей можна продовжувати нескінченно, протягом багатьох років розвиваючи власну сіву або окрему садибу.

Компанія Bitbox розробник, який заявив кілька років тому про свої плани на її дітище, зробив цей акцент. Автори хотіли представити гравцям абсолютно унікальну іграшку, в якій все максимально наближено до реальності. Вибір теми середньовіччя можна назвати успішним. Саме цей період особливо приваблює людей своїм складним способом життя.

Реальність феодалізму.

Зіграючи в грі Життя є феодальним, ви, напевно, чекаєте на деякі привілеї, притаманні цьому класу. Але слід зазначити, що нинішня еліта і середньовіччя відрізняються один від одного, як літо і зима. Сьогодні правлячий клас любить видавати накази і чекає їх негайного виконання. У старі часи вони досягали добра своєю працею. Спочатку у вас абсолютно нічого, і на призначеному шматку безплідної землі необхідно вирощувати активне поселення. Хочете поїсти? Займайтеся сільським господарством. І всі роботи продумані до дрібниць вилучення каменів з землі, оранки, посіву насіння, поливу та боротьби з шкідниками, збирання врожаю. Потім її треба обробити, позбувшись від соломи й розтирання в борошно. Заключним етапом є випічка хліба. В результаті вам знадобляться млин і пекарня. Не забувайте про інструменти для роботи на землі. Адже вам потрібний плуг, а коні можуть допомогти прискорити роботу на землі. Це призводить до необхідності вирощування худоби і будівництва кузні, щоб підробити необхідні інструменти і війни.

Будівництво будинку ведеться за аналогічною системою. Ви озброєні сокирою, перейдіть до найближчого лісового поясу і вирубайте дерева, поки лісу не вистачить для будівництва будинку або іншої споруди. З руди або вугілля? Пора підібрати кирку і піти на шахту. Бажаєте урізноманітнити меню таблиці? Це призводить до думки, що пора подумати про розширення економіки. Побудуйте притулки для тварин, сійте більше культур, будуйте додаткові виробничі будівлі. Як бачите, всі турботи вимагають кропіткої роботи. Тому замовити необхідну кількість дощок в магазині, а потім активувати функцію автоматичного будівництва не вийде. Скрізь вам потрібна ваша безпосередня участь, і звідси виходить вся ігрова система.

  • Увійдіть у guild

Більші можливості

Щоб почати потрібно завантажити Life is Feudal, і дослідити можливості ігрового простору.

  • Розширення ресурсів
  • Виготовлення інструментів і зброї
  • Змінювати різні навички
  • Навчання у військових справах
  • Захистіть свій домен
  • Розгорнути територію
  • Дослідження нових районів
  • Створити більше будівель

Виберіть свій власний сценарій дій, щоб зосередитися на поліпшенні особистих володінь або створити поселення під вашим керівництвом. У процесі, коли ви в житті є феодально грати, ви можете керувати фермою, і коли вона стає нудною в обмеженому просторі, приєднатися до гільдії, і ваше життя помітно зміниться. Так, це матиме певний ризик, але стане набагато цікавішим.

Під час гри Життя є феодальним ви можете створити свої власні загони для збройних сутичок з сусідами або приєднатися до інших, щоб отримати свою частку землі або інший прибуток під час кампаній.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more