Закладки

Life Is Strange: Before the Storm

Альтернативні назви: Життя - дивна штука: Перед штормом

Новая гра Life Is Strange: Before the Storm.

Ігрокі, що грали в гру з п'яти епізодів "Life Is Strange" (Життя дивовижна штука), що вийшла в 2015 році, напевно зрадіють її передісторії. Обидва продукти виконані в стилі інтерактивного кіно, ось тільки розробник змінився. Якщо перша частина належить французькій компанії Dontnod Entertainment, то гра Life Is Strange: Before the Storm дітище американців в особі студії Deck Nine Games. Іграшка створюється для таких платформ:

  • PlayStation 4
  • Microsoft Windows
  • Xbox One

Помімо розробника є й інші істотні зміни. Наприклад, замість п'яти епізодів, як в першій частині, тепер тільки три. Героїня на ім'я Хлоя заговорила іншим голосом. Раніше її озвучувала Ешлі Берч, в даному випадку вирішила присвятити себе сценарієм. Втім, Ешлі обіцяла простежити, щоб актриса, яка подарувала свій голос героїні, дотримувалася рамок образу.

О сюжетних метаморфози.

В перекладі нова гра звучить так: "Життя дивна штука: Перед штормом". Це означає, що автори відправляють нас на три роки до початку основної історії. Саме в той час Хлоя Прайс і зустріла, а потім і подружилася з Рейчел Ембер.

Начіная грати в гру Life Is Strange: Before the Storm, вас захопить у вир складних характерів. Дівчатка підлітки завжди складно переживають період дорослішання, і їм здається, що все занадто складно, неоднозначно, суперечливо. Вони шукають підтримку у друзів, і тільки так вони зможуть подолати кожен день обрушилася на них реальності.

Когда Рейчел несподівано дізналася, що її сім'я давно зберігає страшний секрет, це радикально перевернуло її життя. Важкі думки, удари долі, неприємності різного плану здатні підірвати віру в добро і людство кого завгодно. Особливо важко протистояти їм молодим людям. Тільки дружба з Хлоей допомагає дівчині впоратися з ситуацією, хоча їй самій довелося пережити чимало трагедій, як загибель батька, втрата кращої подруги і багато інших подій. Все це неможливо вмістити в одну душу і не зірватися. Для того і існують подруги щоб максимально підтримувати один одного, підставляючи одночасно крихке, але надійне плече.

Скачать Life Is Strange: Before the Storm можна з вересня 2017 року. Як розповіли автори проекту, дана гра зачіпає собою соціальні аспекти життя кожного з нас. Тут присутні моменти смерті, втрат і страждань, але негатив компенсується проявами щирої дружби, любові і прихильності. Ігровий процес побудований на яскравих емоціях, а тому не залишає байдужим. Хлоя постає перед нами як досить різка і рішуча дівчина. Щоб переконати когось до певних дій, вона вдається до сили аргументів, часом приправляючи свою промову остреньким слівцем. У цьому можна буде скоро переконатися, почавши в Life Is Strange: Before the Storm грати. Як і в першій частині, тут передбачені квести з виконанням всіляких завдань і головоломок. А беручи участь в діалозі, є можливість вибирати варіанти відповідних реплік. Таким чином, ви розвиваєте альтернативні реальності, пускаючи події по одному з можливих шляхів.

В Life Is Strange: Before the Storm передбачений бонус ігровий епізод "Прощання". У ньому останній раз гравцям дозволять діяти від імені героїні Макс Колфілд. Тим, хто не грав в першу частину, буде цікаво дізнатися, що це подруга Хлої, з якої вона була знайома ще до зустрічі з Рейчел Ембер. У Макс виявився талант керувати часом, але бажаючи виправити нещастя минулого, вона мало не нашкодила сьогодення та майбуття.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more